B&B Hotel Firenze Novoli ligt in Florence vlak bij de luchthaven. Galleria dell'Accademia di Firenze en Galleria degli Uffizi zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Ponte Vecchio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Visarno-arena of Stadio Artemio Franchi. Bekijk onze reisgids voor Florence
Viale Alessandro Guidoni 101, Florence, FI, 50127
In de buurt
Parco delle Cascine
16 min. wandelen - 1.4 km
Arno Rivier
4 min. rijden - 2.5 km
The International Kitchen - Klassieke Toscaanse Tafel
2 min. wandelen - 0.2 km
Palazzo di Giustizia
11 min. wandelen - 1.0 km
Piazza Dalmazia
4 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
Station Firenze Cascine - 4 min. rijden
Novoli - Palazzi Rossi Tramhalte - 7 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 4 min. rijden
Restaurants
Movida
12 min. wandelen
Pasticceria Gaetano
11 min. wandelen
Ravioleria Jiawei
10 min. wandelen
Pasticceria RosaFina
11 min. wandelen
Panineria da Bitu
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
B&B Hotel Firenze Novoli
Hotel vlak bij Palazzo Pitti
Vlak bij Centrale Markt biedt B&B Hotel Firenze Novoli alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, gratis kranten en meertalig personeel
Een lift, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een automaat
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 88 kamers zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en gratis baby-/kinderbedden
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 7 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 7,90 voor volwassenen en EUR 3,90 voor kinderen
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Extra bed (toeslag)
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv van 26 inch met premium satellietzenders
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 7.9 voor volwassenen en EUR 3.90 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 7 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT048017A1QKK5H45A
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
B&B Firenze Novoli
B&B Hotel Firenze Novoli
B&B Hotel Firenze Novoli Florence
B&B Novoli
B&B Novoli Firenze
Firenze Novoli
Firenze Novoli Florence
Firenze Novoli Hotel
Hotel Firenze Novoli
Hotel Firenze Novoli B&B
Bed And Breakfast Hotel Firenze Aeroporto
B B Hotel Firenze Novoli
B&B Hotel Firenze Novoli Hotel
B&B Hotel Firenze Novoli Florence
B&B Hotel Firenze Novoli Hotel Florence
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij B&B Hotel Firenze Novoli?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij B&B Hotel Firenze Novoli?
Vandaag, 17 apr. 2026, kost een verblijf bij B&B Hotel Firenze Novoli van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 125, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 7 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij B&B Hotel Firenze Novoli inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij B&B Hotel Firenze Novoli uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat B&B Hotel Firenze Novoli?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 1 km van Palazzo di Giustizia en op 5 km afstand van Piazza di Santa Maria Novella en Cattedrale di Santa Maria del Fiore. Ook Ponte Vecchio en Piazza del Duomo liggen op 5 km afstand. Novoli - Palazzi Rossi Tramhalte ligt op 7 minuten wandelen en naar Guidoni Tramhalte is het 8 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over B&B Hotel Firenze Novoli
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
6,4
Locatie
8,2
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 191 van 611 beoordelingen
10 - Uitstekend
191
Gastenscore: 8 - Goed. 240 van 611 beoordelingen
8 - Goed
240
Gastenscore: 6 - Redelijk. 114 van 611 beoordelingen
6 - Redelijk
114
Gastenscore: 4 - Matig. 46 van 611 beoordelingen
4 - Matig
46
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 20 van 611 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
20
Beoordelingen
8/10 – Goed
Arend Jan
12 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Arend Jan
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Sabine
9 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Uitstekende accommodatie, goede airco, schoon, zeer aardig personeel. Prima prijs-kwaliteit verhouding. Aan te raden voor wie op doorreis is.
Sabine
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
FRANS
Reisde met partner
24 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vooral onthaal/receptionist (Alessandro) was zeer vriendelijk en behulpzaam! En dit gedurende het gehele verblijf. Ook het poetsen/onderhoud van de kamer was prima. Het ontbijt was niet super de luxe maar wel zoveel meer dan basic!
Qua prijs/kwaliteit een optimale keuze!
FRANS
4 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
19 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pleasant stay
Free parking, price quality very good. Close to tram.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2020
6/10 – Redelijk
Danielle
26 aug 2019
Positief: Netheid, comfort kamer
Te ver van het centrum.
Prima hotel maar te ver van het centrum.
Danielle
1 nacht verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 mei 2019
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 aug 2018
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good value hotel
Nice hotel with free parking. Hotel staff was kind and helpful. Florence center easily reachable by bus and the bus stop is close to the hotel. Rooms spacious, no mini fridge but hotel staff were happy to keep our ice packs in their freezer for us. All in all a good value hotel.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2018
8/10 – Goed
M.R.
22 aug 2018
Prima
Prima! Goed personeel, schoon hotel, met de bus 15 minuten van centrum (rijdt elk uur). En ten opzichte van AirPort hoed gelegen
M.R.
1 nacht verbleven in augustus 2018
8/10 – Goed
Janthe, België
9 sep 2012
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Perfect hotel voor een citytrip!
Ik vond het een modern ingericht hotel. Het personeel was erg vriendelijk. En het ontbijt was lekker. Het is ook mooi meegenomen dat er overal Wifi beschikbaar is. Het hotel was ook goed bereikbaar met de bus. We hadden enkel een klein probleem met de douche: het was een inloopdouche waardoor de grond altijd nat werd. Voor de rest was alles tip top in orde!
Janthe
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
21 jul 2012
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
I, Breda
26 aug 2009
Positief: Netheid, comfort kamer
Eenvoudig maar goed
Ietwat gedateerd hotel, maar nog prima. Kamers zijn netjes, prijs is goed. Ligging aan de rand van de stad. Je moet de bus nemen, maar die stopt precies voor de deur en gaat minimaal 1x per kwartier. Hotel is dus goede uitvalsbasis. Ontbijt is minimaal, maar je kunt wel bijbestellen.
I
10/10 – Uitstekend
b, alkmaar
5 mei 2009
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
zeer goede prijs kwaliteit verhouding
Begin mei 2009 in dit hotel drie nachten verbleven. Heel goed bevallen; keurige ruime kamer, schoon en nette badkamer. Het hotel ligt aan de parallelweg van een weg met veel autoverkeer en ligt plm. 1 kilometer van het vliegveld. Het centrum ligt op plm. 3,5 km. Voor het hotel stopt de bus lijn 22 en die brengt je tot vlakbij de Duomo, dus middenin het centrum en dat voor maar 1,20 euro. Kaartjes voor de bus zijn in het hotel te koop.
Het ontbijt was prima: een uitgebreid ontbijtbuffet en op de laatste ochtend kregen wij ongevraagd een breakfastbox mee, omdat wij een vroege vlucht terug hadden. Kortom: dit hotel is absoluut een aanrader!
b
4/10 – Matig
Antonino
15 apr 2026
Negatief: Netheid
La camera non si presentava nelle miglior mi condizioni a livello di pulizia. Puzza all’interno di sigarette, e in tratti pavimenti sporco
Antonino
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Glynis
21 nov 2025
Glynis
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Luiz Augusto
25 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quarto limpo, conforto nota 8. Valeu por ser perto do aeroporto.
Luiz Augusto
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Mara, panama
Reisde met partner
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A unos 20 metros del Tram para ir al centro, ademas cerca del aeropuerto. Personal amable.
Mara
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Tomas
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
Tomas
2 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Hollis
19 sep 2025
Hollis
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Kamo
Reisde met een groep, Zakenreiziger
10 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good, comfortable B&B
This B&B has all your basic travel needs covered. It’s convenient (near the airport), clean, quiet and comfortable. The room I had was no frills but it provided everything I needed during my stay. The breakfast was excellent with a good variety of items to meet various dietary needs.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Pascal
Reisde met een groep
2 sep 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Accueil agréable, très propre, proche des commodités et du tramway. Facilement accessible pour le centre de Florence et la gare de train.
Pascal
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Patricia
29 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Hotel funcional, quarto clean com ar condicionado, café da manhã bom (comprado a parte), perto do aeroporto (2 estações), longe do centro turistico. Porta abre com código (sem chave). Algumas comodidades a venda no térreo, ao lado da recepção (geladeira com bebidas/ comidas, café, pequenos itens de higiene). Google maps mostra o hotel com entrada na rua errada (hotel está na esquina, então é preciso seguir e dobrar a esquina para achar a porta).
Patricia
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Diogo
16 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ótimo custo benefício
Acomodação ampla, limpa e confortável. Recomendo.
Diogo
2 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Christina
Reisde met familie
13 aug 2025
Positief: Personeel en service
We needed a place for our one night in Florence, it was close to the airport. Not a great location, the AC somewhat worked but the AC was dripping enough to soak through two towels. We arrived at 1:20 but we weren’t allowed in our room until 2:00pm even though it was ready. We checked out at 4:00am so we used the room for 14 hours. It served its purpose but this hotel was the only downside to our entire stay in Italy.
Christina
1 nacht verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
Melanie
12 aug 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Property should fix or replace all the broken furniture and fixtures in the rooms.