Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT048017C2D6EI443F
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Historisch centrum, een wijk in Florence. Galleria dell'Accademia di Firenze en Basilica di Santa Maria Novella zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Ponte Vecchio. Museo Galileo (Istituto e Museo di Storia della Scienza) en Boboli-tuinen zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals wandelen of jagen. Bekijk onze reisgids voor Florence
Florence (ZMS-Station Santa Maria Novella) - 13 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 23 min. rijden
Restaurants
McDonald's
5 min. wandelen
All’antico Vinaio
5 min. wandelen
Mangiafuoco Bracerie
4 min. wandelen
Shake Café
5 min. wandelen
Gran Caffé San Marco
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij A house near the Galleria dell'Accademia by Mmega?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij A house near the Galleria dell'Accademia by Mmega?
Vandaag, 28 aug. 2026, kost een verblijf bij A house near the Galleria dell'Accademia by Mmega van één nacht voor twee volwassenen op 9 sep. 2026 min. € 181, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij A house near the Galleria dell'Accademia by Mmega inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij A house near the Galleria dell'Accademia by Mmega uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat A house near the Galleria dell'Accademia by Mmega?
Dit appartement ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Piazza San Marco en Galleria dell'Accademia di Firenze. Ook Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Piazza di Santa Maria Novella liggen op een kwartiertje wandelen. San Marco University Tram Stop ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Fortezza Tramhalte is het 9 minuten wandelen.
Beoordelingen over A house near the Galleria dell'Accademia by Mmega