Albergo Il Sicomoro ligt in Fivizzano. Happy Land bowling en Val Di Vara-manege zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Gelateria Biagi en La Marmifera bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij A.S.D. Balance of kies voor een avondje uit bij Villa la Pescigola. Bekijk onze reisgids voor Fivizzano
Località Cormezzano 2, Fivizzano, MS, 54013
In de buurt
Strand Forte dei Marmi
53 min. rijden - 64.7 km
Forte dei Marmi (fort)
55 min. rijden - 67.5 km
Fariomeer
1 min. rijden - 0.4 km
Grotten van Equi Terme
18 min. rijden - 13.8 km
Strand van Lerici
47 min. rijden - 42.5 km
Lokaal vervoer
Station Fivizzano-Gassano - 19 min. wandelen
Restaurants
Caffè Elvetico
6 min. rijden
Pizzeria Wladimiro
7 min. rijden
Hotel Ristorante da Remo
9 min. rijden
Ristorante Al Castello
8 min. rijden
Rockhouse Café
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Albergo Il Sicomoro
Hoogtepunten van de accommodatie
Bij Albergo Il Sicomoro zijn er de volgende voorzieningen: een gratis continentaal ontbijt, een terras en een tuin. Ga vooral lekker eten bij Sicomoro, het restaurant ter plaatse. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een speeltuin en een bibliotheek.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie, een feestzaal en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Albergo Il Sicomoro bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en bidets
Gratis kinderbedden, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Albergo Il Sicomoro?
Ja, bij Albergo Il Sicomoro zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Albergo Il Sicomoro inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Albergo Il Sicomoro uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Albergo Il Sicomoro?
Dit hotel in Fivizzano ligt op 1,8 km van Fariomeer en op 10 km afstand van Oorlogsmonument van Fivizzano en Castello dell'Aquila. Ook Museo della Stampa en Villa la Pescigola liggen op 10 km afstand. Station Fivizzano-Gassano ligt op 19 minuten wandelen en naar Station Fivizzano Rometta Soliera is het 24 minuten wandelen.