Geniet van gratis ontbijt, een terras en een koffiebar/café bij Riad El Bacha. Ga lekker eten bij een van de 20 restaurants ter plaatse. Ze serveren er lunch en diner, en je geniet er van lokale gerechten.
Een kapsalon en een droogkuis/wasserijservice zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis vervoer van/naar het winkelcentrum, een indoor tennisbaan en parkeerplaatsen ter plaatse
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en rookvrije accommodatie
Een 24-uurs receptie, bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Riad El Bacha zorgen voor volop comfort met luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voordelen zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Kinderstoelen, gratis kinderbedden en gratis extra bedden
Lakens van Egyptisch katoen en zetelbedden
Badkamers met bidets en bad/douchecombinaties
Aparte zitruimtes, aparte eetruimtes en verwarming
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Gratis verrijdbare/extra bedden.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Toeslag voor Oudejaarsavond-galadiner (31 december) per volwassene: MAD 270.00
De stad heft de volgende belasting: MAD 30.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: MAD 220 per voertuig (enkele reis)
Betaald parkeren: MAD 20 per dag
Toeslag voor lang parkeren: MAD 20 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Riad El Bacha?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Riad El Bacha?
Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Riad El Bacha van één nacht voor twee volwassenen op 24 jun. 2026 min. € 46, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost MAD 20 per dag. Lang parkeren is beschikbaar voor MAD 20 per dag.
Hoe laat kan ik bij Riad El Bacha inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Riad El Bacha uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Riad El Bacha een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van MAD 220 per voertuig.
Waar staat Riad El Bacha?
Deze riad ligt in Fes El Bali, vlak bij Place R'cif, Saffarin Madrasa en Seffarine Plein. Ook Moulay Idriss II Mausoleum en Universiteit van Al-Karaouine liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
7,2
Locatie
8,4
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 21 van 62 beoordelingen
10 - Uitstekend
21
Gastenscore: 8 - Goed. 22 van 62 beoordelingen
8 - Goed
22
Gastenscore: 6 - Redelijk. 13 van 62 beoordelingen
6 - Redelijk
13
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 62 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 62 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
zoubida
30 jul 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Riad El bacha
Heel vieze kamer
Geen vriendelijke personeel
Ze willen alleen maar extra geld van hun klanten.
Heel klein ruimte benden.
Geen vertroubaar personeel
zoubida
1 nacht verbleven in juli 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
19 okt 2017
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Fijn personeel
Het Riad ligt in de Medina. Leuk om te zien.
Staat van onderhoud wat matig.
De trips vanuit het Riad zijn duur.
Wij hadden veel lawaai overlast in de nacht vanuit de Medina omdat onze kamer een raam had wat er boven lag.
Personeel is erg vriendelijk.
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in oktober 2017
Geverifieerd
8/10 – Goed
Bernou
25 aug 2017
Positief: Personeel en service
Fijn hotel met vriendelijk personeel
Het personeel was erg behulpzaam en vriendelijk. Bij binnenkomst kregen we thee aangeboden voor tijdens het inchecken. We hadden een kamer aan het dakterras. De kamer was prima en de airco was erg fijn. Het ontbijt hebben we op het dakterras gegeten en was erg uitgebreid. Het hotel zit aan de rand van de medina, maar is redelijk goed te vinden.
Bernou
1 nacht verbleven in augustus 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tiffany
25 nov 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sprookjesachtig hotel met fantastisch personeel
De kamer was super mooi, helemaal in Marokkaanse stijl. De badkamer idem dito. Youssef, de jongen die vrijwel alles voor je doet in het hotel, brengt je ontbijt hoe laat je zelf wil en brengt je overal in de stad naar toe als dat moet. Ontbijten op het dakterras is een ontzettende aanrader, het uitzicht is prachtig. Niks op aan te merken, als je ooit de kans hebt om hier naar toe te gaan: zeker doen!
Tiffany
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anh
31 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service
The staff is very friendly and assisted us with all of our requests.
Anh
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mattia
21 nov 2022
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Highly recommended!
Together with my girlfriend we had the pleasure and luck to stay at the Riad El Bacha and to meet the two Said. Amazing people and very suggestive Riad. The terrace has a fantastic view and having breakfast with the panorama of Fes is marvelous!
Highly recommended!
Mattia
5 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Abdul
24 mrt 2020
Not a 3 star hotel, not even 1.
Mosquitoes in the room, could not sleep, got too many bites. The next morning, no hot water to take shower. Who designate stars to any given hotel?
Abdul
1 nacht verbleven in maart 2020
Geverifieerd
6/10 – Matig
Abdellah
28 feb 2020
Pour se deplacer facilement dans l'ancienne medina c'est pratique.
Abdellah
2 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shahid
23 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great hotel for trip to Fes
This hotel is strategically located by one of the main gates and this makes moving in the city very easy. The service was great from Saeed and Sanae and i really enjoyed my stay. The room is comfy to sleep and the breakfast was simple and tasted good. Definitely a great hotel for the value and i recommend staying here!
Shahid
6 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
On a été très bien reçus, le personnel aux petits soins et les chambres correspondent exactement au descriptif.
Je recommande vivement
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tasnia
23 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Good riad and location
We went there to explore the city and the surroundings. The riad is strategically placed within the medina near Rcif. Hosts are super friendly and very fluent in french and english. Breakfast was generous and tasty!
Tasnia
4 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hasan
23 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Es war im Großen und Ganzen völlig in Ordnung, sehr zentral gelegen. Alle Sehenswürdigkeiten sind zu Fuß zu erreichen. Die Mitarbeiter kümmern sich sehr um Ihre Gäste und sind hilfsbereit, geben einem jede Menge Informationen mit Super
Hasan
2 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Ben
18 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
位置很差很難找,要帶著行李走很遠的梯級
Ben
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Johann
27 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Live the Culture!
The Riad is a real culture inmerse place. It has all the needed to spend a night. What I didn’t like was the place where it is located; the entrance is very old and dirty perhaps inside it is much better; no good signs to find it and the parking is like 10 minutes away.
Johann
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
WALDEMAR
8 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Ciekawe doświadczenie
Niestety albo stery dojście do noclegu jest tylko pieszo ,wiadomo Medina. W trakcie marszu jesteś zaczepiana przez domorosłych przewodników a i sam nocleg ciężko znaleźć zwłaszcza po zmierzchu
WALDEMAR
2 nachten verbleven in februari 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stephan
24 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr gut gelegen und nette Mitarbeiter.
Das Frühstück ist aber etwas schwach.
Stephan
2 nachten verbleven in oktober 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
20 jun 2018
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Biggest positive about this spot was its location, then the breakfast on the roof, then mediocre wifi.
Other than that however, it was inadequate specifically in the bathroom - no toilet paper, large leak daily from the toilet, and the bath tub was barely functional. If you simply need a place to lay your head for a night then this’ll do, but don’t expect the most luxurious of experiences.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Grace
13 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We had a really wonderful time at this Riad.
Breakfast was served on a gorgeous terrace with a view of the entire Médina. The staff was friendly and extremely helpful in finding our way around the Médina and answering questions.
Tuvimos una experiencia muy buena en este Riad.
El desayuno se sirve en una terraza muy bonita con una vista de la Médina. El personal fue amable y extremadamente servicial para encontrar nuestro camino alrededor del Médina y responder preguntas.
Grace
2 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
7 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The roof terrace is worth it all, we had there breakfasts (and a yummy dinner) with a view... Our room was very big with a massive double bed. The staff was extremely helpful and welcoming. Location is great to explore the city during the day, although it is not the best at evening/night when the shops close as there are not many restaurants/cafes/bars around...
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Piacevole soggiorno. Struttura confortevole e personale gentile. Consigliato
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Carlos
16 dec 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Agradable Riad en Fes
Agradable habitación en el Riad El Bacha q está ubicado en la Médina de Fes.
Cerca de las antiguas medersas y en medio del comercio
Carlos
2 nachten verbleven in december 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sonya
8 dec 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Personnel très serviable!
Personnel super accueillant et très serviable. Par exemple, ils m'ont recommandé un excellent hammam correspondant à mes besoins. De plus les jeunes filles de la réception m'ont indiqué les endroits pour me procurer les produits que je voulais acheter. Le lit était confortable, comme un futon.
Sonya
2 nachten verbleven in november 2017
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
30 nov 2017
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lack of privacy, staff could be friendlier
This riad is a bit hard to find, we were calling the host for directions to no avail (no answer) and were constantly molested by children (and everyone else for that matter) to be guided to the riad. Finally we had no choice but use the "child guide service" only to be taken through a ridiculously long route (children always do this in hopes of higher tips, so beware, you will lose even more time!). The host was rather unfriendly and didn't even apologize for not answering the phone, claiming we was out looking for us (ridiculous lie). The room was very cold (November) and had transparent curtains (basically zero privacy). Host switches the courtyard light off at 1-2 a.m., talking on the phone until late without caring about his guests.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in november 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sk MA
11 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
fantastic stay of good value of money
very beautiful riad at economical price
good free breakfast on roof top with fantastic view
good location in madina and near the public car park
wonderful and helpful staff who did not mind to sort out the problem even though we ourselves have made the mistake
sk MA
2 nachten verbleven in augustus 2017
Geverifieerd
8/10 – Goed
Guirane
23 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer