Herdade Quinta da Chamine ligt aan het wandelpad langs de rivier in Ferreira do Alentejo. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Santuário de Nossa Senhora do Castelo en Beja-kasteel. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Gemeentelijke Zwembaden en Adega da H. das Barras. Bekijk onze reisgids voor Ferreira do Alentejo
Beschikt Herdade Quinta da Chamine over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is 24 uur per dag geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Herdade Quinta da Chamine?
Ja, bij Herdade Quinta da Chamine zijn honden en katten toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een borgsom van EUR 5 per dag en een toeslag van EUR 5 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Herdade Quinta da Chamine inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Herdade Quinta da Chamine uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat Herdade Quinta da Chamine?
Dit landhuis ligt aan het wandelpad langs de rivier, op 25 km afstand van Rainha Dona Leonor Regionaal Museum, Gemeentelijk archeologiemuseum van Aljustrel en Jardim 25 de Abril. Ook Gemeentelijke Zwembaden en Cinco Reis Rivierstrand liggen op 25 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.