Geniet van een ontspannen vakantie in dit traditionele vakantiehuis direct aan zee.
In het zuiden van Zeeland verwelkomt dit compacte vakantiehuis je met een gezellige sfeer en vele idyllische excursiemogelijkheden. Begin de dag met een ontspannen ontbijt in de lichte sfeer van je vakantiehuis en plan je activiteiten. In de woonkamer kun je de houtkachel aansteken voor extra Deense hygge en ontspannen op de comfortabele banken. Er is genoeg ruimte om te vertoeven op het terras, of de zon nu schijnt of het weer niet optimaal is. Je kinderen zullen het heerlijk vinden om in de tuin te spelen, ongeacht het weer.
Je hebt uitzicht op het strand vanaf je terras. Loop de paar meter naar de zee en zwem meerdere keren per dag in de zachte golven. Je kunt ook gaan wandelen of fietsen langs de prachtige baai van Faxe of een kano of kajak huren om je vakantiegebied vanaf het water te verkennen. In Faxe, dat bekend staat om zijn indrukwekkende kalksteengroeve, kun je in het Geomuseum meer te weten komen over de vorming van het kalksteenlandschap en de fossielen die er gevonden zijn.
Let op: Het vakantiehuis wordt alleen verhuurd aan vakantiegasten, niet aan ambachtelijke bedrijven en dergelijke.
dit vakantiehuis ligt aan het water in Faxe Ladeplads. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Stevns Klint en Boesdal Kalkbrud. Daarnaast kun je ook Asta's Wereld en Galerie Lumbye bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Pottemageriet Rodeled en Tryggevaelde & Stevns Aadal zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Faxe Ladeplads
Zijn huisdieren welkom bij Lovely home in Faxe Ladeplads with WiFi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Lovely home in Faxe Ladeplads with WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Lovely home in Faxe Ladeplads with WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Lovely home in Faxe Ladeplads with WiFi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 15 minuten wandelen van Faxe Bugt en Asta's Wereld. Ook Faxe-brouwerij en Hylleholt Kerk liggen op 2 km afstand. Station Faxe Ladeplads ligt op 20 minuten wandelen.