Apartment 'Oben in der Heide' with Balcony and Air Conditioning
Het 80 m² grote appartement ligt idyllisch in de heide van Müden/Örtze en biedt comfortabel plaats aan twee gasten. Het bevindt zich op de bovenste verdieping van een tweegezinswoning en is ideaal voor stellen en rustzoekers.
Het appartement beschikt over een aparte slaapkamer en een moderne badkamer. In de goed uitgeruste, privékeuken kunnen jullie op je gemak zelf maaltijden bereiden. In alle kamers is verwarming aanwezig; in de slaapkamer zorgt bovendien een eigen airconditioning voor een aangename nachtrust, ook tijdens warme dagen.
Verder zijn er een privé-tv en een comfortabele zelf-incheckmogelijkheid. Voor gezinnen met kleine kinderen zijn op aanvraag een babybedje en een kinderstoel beschikbaar.
Een bijzonder hoogtepunt is het balkon, waar jullie heerlijk kunnen ontspannen.
Het appartement ligt dicht bij het openbaar vervoer. Parkeren op straat is mogelijk in de omgeving. Houd er rekening mee dat feesten niet zijn toegestaan en dat de rusttijden van 22:00 tot 7:00 uur gerespecteerd dienen te worden. Roken in het appartement is niet toegestaan.
dit appartement ligt in Faßberg. Bezoek culturele hoogtepunten Albert König Museum en Museumsdorf Hösseringen. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Golfclub Soltau en Speelgoedmuseum. Heide-Park en Filmtier-Park zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Faßberg
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Oben in der Heide' with Balcony and Air Conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Oben in der Heide' with Balcony and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Oben in der Heide' with Balcony and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Oben in der Heide' with Balcony and Air Conditioning?
Dit appartement in Faßberg ligt op 0,1 km van Natuurpark Südheide en op 20 km afstand van Faßbergring en Hundestrand. Albert König Museum ligt op 16,8 km.