Riad Dar Latifa bevindt zich in Medina, een wijk in Essaouira, en ligt vlak bij het strand. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Strand van Essaouira en Strand van Sidi Kaouki. Daarnaast kun je ook Dar Souiri en Galerie d’Art Damgaard bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Essaouira
Rue Al Mouahidin Essaouira, Essaouira, Marrakech-Safi, 44000
In de buurt
Strand van Essaouira
8 min. wandelen - 0.7 km
Skala du Port
8 min. wandelen - 0.7 km
Skala de la Ville
3 min. wandelen - 0.3 km
Mohammed Ben Abdallah Museum
3 min. wandelen - 0.3 km
Place Moulay el Hassan
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Essaouira (ESU-Mogador) - 27 min. rijden
Restaurants
Fish Burger
2 min. wandelen
Mandala Society
3 min. wandelen
Café L’esprit
3 min. wandelen
Restaurant Al Khaima
4 min. wandelen
Restaurant Des Reves
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Riad Dar Latifa
Pension in Medina
Bij Riad Dar Latifa zijn er de volgende voorzieningen: een gratis lokaal ontbijt, een gratis receptie en een terras. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en hulp bij uitstappen/tickets
Bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Riad Dar Latifa hebben veel comfort dankzij gratis wifi en gratis flessenwater.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeerplekken ter plaatse (MAD 10 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 11.00 uur
Een restaurant
Gratis welkomstreceptie
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
2 etages
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Oven
Meer
Bureau
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 18.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: MAD 34.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: MAD 150.00 per kamer (enkele reis)
Betaald parkeren: MAD 10.00 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het is mogelijk dat plaatselijke wetgeving verbiedt dat ongehuwde gasten een kamer delen. Gasten dienen op verzoek van de accommodatie aan te kunnen tonen dat zij gehuwd zijn.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Riad Dar Latifa Guesthouse Essaouira
Riad Dar Latifa Guesthouse
Riad Dar Latifa Essaouira
Riad Dar Latifa Essaouira
Riad Dar Latifa Guesthouse
Riad Dar Latifa Guesthouse Essaouira
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Riad Dar Latifa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost MAD 10.00 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Riad Dar Latifa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Riad Dar Latifa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Riad Dar Latifa een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van MAD 150.00 per kamer.
Waar staat Riad Dar Latifa?
Dit pension ligt in Medina, vlak bij Vis Markt, Graanmarkt en Souk Jdid. Ook Haim Pinto Synagoge en Bayt Dakira liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Riad Dar Latifa
2,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 2 beoordelingen