Chateaux del Valle ligt in Valle de Guadalupe in de bergen. Bezoek culturele hoogtepunten Regionaal Historisch Museum van Ensenada en Museo de Antigua Aduana Marítima. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Museo Caracol en Centro Estatal de las Artes. Ecoturismo Kuyima en Centro Cultural Riviera zijn ook een bezoek waard. In deze regio komen natuurliefhebbers gegarandeerd aan hun trekken. Je kunt hier paardrijden, wandel- en fietsroutes afleggen en mountainbiken of een fiets huren. Bekijk onze reisgids voor Valle de Guadalupe
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Eten en drinken
IJsmachine
Kookgerei, borden en bestek
Eetopties
Minibar
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Open haard
Vliegenramen
Buiten
Barbecue
Dakterras
Gazon
Picknickplaats
Tuin
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Diensten en faciliteiten
Aanzoek-/romantische pakketten
Bagageopslag
Huishoudservice op verzoek
Hulp met excursies en tickets
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
Dingen om te doen
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Fietsenverhuur in de buurt
Paardrijden in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
9 units
Individuele aankleding
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 20
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in: USD 20 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 07.00 uur te arriveren.
Gasten kunnen kiezen of ze zelf schoonmaken voordat ze uitchecken of een schoonmaaktoeslag betalen (exacte bedrag varieert) als ze uitchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 12 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: USD 50 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: USD 20 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.30 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van accommodatiegrootte
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Chateaux del Valle?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Chateaux del Valle inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een bedrag van USD 20 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van USD 20 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en 22.30 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Chateaux del Valle uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Chateaux del Valle?
Dit appartement ligt in de bergen, op 10 minuten wandelen van Vinícola Alximia en Rondo del Valle Winery. Ook Casa Frida en Relieve Winery liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Chateaux del Valle
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
10
Locatie
9,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 43 van 78 beoordelingen
10 - Uitstekend
43
Gastenscore: 8 - Goed. 14 van 78 beoordelingen
8 - Goed
14
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 78 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 78 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 78 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Librada
14 apr 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Lugar muy bonito con hermosas vistas.
Librada
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
LETICIA
1 jun 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Excelente lugar y servicio
LETICIA
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
fernando
10 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
What a view
Loved it was am experience
fernando
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Diego
18 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Loved view from property, peaceful place it was a great experience.
Diego
2 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Juan
7 dec 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Un lugar muy bonito, con una vista grandiosa y muy buen servicio
Juan
3 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Guillermo
9 aug 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Muy bonito lugar con magnífica Vista , las camas muy cómodas , el personal amable y el lugar en general muy muy bonito , vamos a tener una gran experiencia
Guillermo
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jeannette
11 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Super cute!! Really easy to check in!
Jeannette
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alexis
1 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
I loved it! The beds were very comfortable and it was a beautiful property overall
Alexis
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Guisela
11 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was amazing! Clean, quiet. Good to relax. There is no check in desk. We were lucky the cleaning crew was on site when we arrived.
Guisela
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bognaú
3 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente lugar
El lugar es nuevo y con una vista al Valle increíble y Daniel nos atendió súper bien, recibiéndonos con un detalle
Bognaú
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eduardo
9 aug 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Esta dentro de una privada muy agradable y segura .
Tiene roof tops para ver atardecer y estrellas
Eduardo
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
José Luis
26 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Muy Facil Acceso, todo queda cerca muy tranquilo y sin ruido!
Claro que lo recomiendo y Volveremos!
Felicidades!
José Luis
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Michelle
7 nov 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Everything was dirty, nothing worked, not the fire pit, the ac’s not event the tv
Michelle
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
José Rubén Cota
15 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Puede mejorar
José Rubén Cota
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
IVAN ROJAS
24 okt 2023
Positief: Communicatie
Descuidada en las cortinas, baño y en general, no bien cuidada y aislada, nulo señalamiento.
IVAN ROJAS
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Juan Manuel
10 jun 2025
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Expedia, por favor si nos pueden ayudar a conseguir la factura porque ya no contestan y no envían nada
Juan Manuel
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Paola
9 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
El internet es muy malo... tal ve otra compañía...
Paola
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
FERNANDO AXEL
23 nov 2022
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Todo muy bien, el lugar muy tranquilo y agradable. La ubicación es buena, ya que está muy cercano a varios lugares de interés. Lo único que si deberían dar una mejor indicación para la llegada, ya que pierdes un poco de tiempo descifrando que está dentro de un complejo con más casas y especificar de una manera mas claramente que No es un hotel a los usuarios de aplicaciones hoteleras, no cuenta con recepción ni servicios adicionales. Algo más que añadiría, es no dejarle la responsabilidad al cliente de contactarlos el día de ingreso cuando está claro que no tienes recepción. Fuera de esto, mi estadía fue muy agradable.
FERNANDO AXEL
2 nachten verbleven in november 2022
Geverifieerd
4/10 – Slecht
MARIA FERNANDA
10 mrt 2024
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, communicatie
Mucho que desear!! Nos quedamos sin agua!! Se les estuvo escribiendo y no contestaron hasta que ya me había ido!
Mandan clase de wifi y no hay internet ahí!
MARIA FERNANDA
2 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Laura i
21 apr 2025
Negatief: Comfort kamer, communicatie
Mala experiencia
Es un Airbnb, no es hotel, no hay recepción ni personal que esté en el lugar las 24hrs, tienen muchos problemas con el agua caliente, no sale agua en los baños, si te bañas en un baño y abren la llave del otro te deja de salir el agua. Un tremendo caos. No lo recomiendo jamás. El personal que trabaja en el lugar nos atendió hasta donde pudo.
Es un lugar caro para que ofrecen, no vayan
Laura i
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Raul
4 sep 2023
Negatief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Had issues with the A/C unit and when I notified the property through WhatApp they never responded. Bathroom was dirty as far as the walls go. Coffee maker looked like it had not been clean in while. First cup of coffee mad was horrible.
Raul
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Orianna
13 jun 2023
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen, communicatie
Getting in contact with Property. The phone numbers provided would not answer. Villa had no drinking water and stove top did not work. Terrace was really dirty, lots of spider webs. No other amenities were offered. There was no parking available. We parked on the side road.
Orianna
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Rodrigo
16 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Communicatie
The property was nice. I think the communication was really bad. It said I would receive a phone call with my toom number and I never did. We basically guessed which room was purs because there was a key left out. We had trouble calling the numbers listed. The propery itself was nice. We had hot water trouble that was fixed the next day. The foor to the bathroom was extremely hard to open. Messaged we were leacing and didn't get a response. I liked the fact that its gated and there is someone posted all night to let you back in so felt safe but disliked the overall experience.
Rodrigo
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nancy
11 okt 2022
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The reviews on this property on Google, Expedia and other platforms are very mixed & had us doubting our booking. But with all honesty we fell in love with the room, patio, and rooftop. We had access to a keurig in our room with plenty of kcups & more than enough water bottles for our stay. I did read in previous reviews the tv didn’t work. Ours was never able to connect to the wifi, but we also didn’t mind. Our neighbors mentioned their tv had full access and connected to the wifi with no problem so could have just been a minor issue with our room specifically. We enjoy the contactless check in. And if anything is needed the hosts were quick to respond. We had no issue transferring the funds to their account. The place itself was in our opinion in the best location of Valle. And it’s also easy access to the main road towards Ensenada. Casa Frida & King & Queen Cantina are so close. King & queen is walking distance. The bed was comfy and so were the pillows. It was clean. Rooftop and patio sets could use more maintenance and be more detailed but also they’re outside and it’s not a hotel with employees on site so its not going to be as detailed as a hotel would. We had no issue with the shower. Warm water instantly and good water pressure. We enjoyed our stay and location and we would go back and def go even in a group to this stay. Some reviews stated they didn’t include towel service. Our room did. The only thing to pack for your stay is an iron & blow dryer.
Nancy
1 nacht verbleven in oktober 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Javier
10 okt 2022
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Paz y Tranquilidad
Fue solo una noche pero todo estuvo muy bien. Muy limpio. Muy cómodo y muy atentos a nuestras dudas y necesidades. Muy lindas y equipadas las villas. Definitivamente regresaremos.