Jordan Hotel Boutique

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 53
25 mei - 26 mei
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Jordan Hotel Boutique

  • Hotel in een landelijke omgeving
  • Overweeg een verblijf bij Jordan Hotel Boutique en geniet van een gratis continentaal ontbijt, een terras en een tuin. Gasten genieten hier van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) en een wasserij.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Hulp bij uitstappen/tickets, gratis kranten en conciërgeservice
    • Een kluis bij de receptie, een feestzaal en bagageopslagruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Jordan Hotel Boutique bieden voordelen zoals luxe beddengoed, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies van 42 inch met kabelzenders
    • (kleer)kasten, balkons en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 13.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je COP 40000 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
  • Resorttoeslag: COP 5000 per persoon, per nacht
De resorttoeslag is inclusief:
  • Andere inbegrepen voorzieningen

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: COP 40000 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Jordan Hotel Boutique?

Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van COP 40000 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Jordan Hotel Boutique?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Jordan Hotel Boutique van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 53, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Jordan Hotel Boutique inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Jordan Hotel Boutique uitchecken?

Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.

Waar staat Jordan Hotel Boutique?

Dit hotel ligt in een landelijke omgeving, op 15 minuten wandelen van Peñol-Guatapé Reservoir en Oude Peñol Replica. Peñol Kruis ligt op 3,6 km.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

10

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,6

Voorzieningen

10

Personeel en service

9,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 40 van 44 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 44 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 44 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 44 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 44 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

JONATHAN

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel.
2 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Marco

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy tranquila, limpia, con mucha accesibilidad a pie o en coxhe, varios restaurantes y atracciones cerca
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

STELLA

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
El sitio es espectacular!!! La habitación es excelente, tiene un balcón hermoso con vista a la represa, todo es limpio y nuevo
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Loyber

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Thanks for everything !!!

Awesome We loved this hotel People are so nice Very convenient Will come come back for sure
1 nacht verbleven in december 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Victor

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything on the hotel was perfect, the location, the place and the most was the hotel staff was really friendly.
2 nachten verbleven in maart 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

porfirio

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Solo puedo decir es un lugar magnifico,volveria mil veces
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Andres

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breathtaking views!!! Hotel is in excellent condition staff treat you like family great service
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tatiana

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente y una vista espectacular
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Fredy

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

De lo mejor

Excelente las instalaciones , armonía total , atención y calidad humana
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Lourdes

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful family owned boutique hotel in Paradise. The staff is wonderful and accommodating. Great place to unwind and rest. They have a lovely hot tub with jets with a wonderful view of the lagoon.
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Armando

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellente boutique hotel, attention was high class. Awesome views! Would definitely go back!
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Daniel

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent service
2 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Dave

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms are beautiful
1 nacht verbleven in november 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

jeury

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Love it
1 nacht verbleven in april 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Keisha t

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I highly recommend the Jordan Hotel Boutique. The rooms are nice, the view is beautiful, the breakfast was tasty, and the staff was very helpful! As a non-Spanish speaker, they helped me with translation, arranging taxi rides, and ordering.
6 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Megan

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Juan was amazing and anticipated all of our needs! Grounds were beautifully maintained
2 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

christian

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Hermoso Hotel Boutique

Excelente hotel, el trato fue espectacular, tanto Juan Camilo como Christopher muy amables. Las señoras de la cocina son de lo más lindas. La propiedad es espectacular, los cuartos una maravillla y la atención es lo mejor. Muy hermoso lugare. Sin duda regreso.
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

jasmine

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff is super friendly and professional. Facility is very clean, with only 8 rooms it feels very remote. Great
2 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Andres

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breathtaking scenes !!! Very nice and quite to relax and get away from the city
2 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michele

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room we had looked over the reservoir and had a nice deck. Breakfast was very good. Juan was marvellous. His ability to speak English well and his knowledge of the area and Colombia in general was extremely helpful to us. Very good hotel.
2 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Loyber

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Excelente!!!

Excelente Staff is the best!!! Thanks for everything!!!
1 nacht verbleven in december 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Luis

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
S
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

ATSUSHI

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten

中からドア開かない。浴室丸見え

6階の部屋は階段で上がらなくてはならない。ドアは引き戸で中から開けるとき、コツが必要。隣のマンションの視線が気になる。シャワールームの窓は細かな穴の空いたブラインドが設置してあり、夜は外から丸見えになる。
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

margaret s

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Highly recommend

This small boutique hotel is an excellent place to stay away from a lot of people. They provide a boat ride on the reservoir for a fee; you can ask a couple of other guests to go with you and it brings down the price. The two hot tubs on the waterfront were at the perfect hot temperatures. This is one of the few places with a large flat peninsula to be able to walk close to the water. We thoroughly enjoyed it. The staff is very attentive.
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Oscar

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent experience and wonderful customer service. Family owned property. Juan Camilo and Ricardo ( cousins) very polite and will answer to any questions and reasonable demands you may have. Well maintained facility. Lake view room. The hotel is located in a perfect location. Transportation can be arranged with staff. Reasonable prices. Breakfast was very good. Fresh juice and fruits. Kitchen staff look happy. Oscar & Evelyn January 21-23, 2023 London ON CANADA
2 nachten verbleven in januari 2023