Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
5 min to the beach
We are located 15km away from Kuyawyaw Waterfalls , our place is very peaceful and 150m away from the beach we offer also island tour , hiking ,fishing .
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
4 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
4 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in El Nido. Bezoek Haven van Lagen (eiland) en Aanmeerplaats van Pangulasian Island als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Snake Island en Dibuluan Island. Bekijk onze reisgids voor El Nido
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 4 in totaal).
Hoe laat kan ik bij 5 min to the beach inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 5 min to the beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat 5 min to the beach?
Dit vakantiehuis in El Nido ligt op 10 minuten wandelen van Snake Island en Dibuluan Island. Ook Kuyawyaw Waterfalls en Strand van Lagen (eiland) liggen op 20 km afstand.