In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen en opzetten
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en restjes eten en drinken weggooien
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Edmonton in het stadscentrum. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Stadscentrum Edmonton en Kingsway Mall. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Commonwealth Stadium of Rogers Place. Bekijk onze reisgids voor Edmonton
Edmonton, Alberta (YEG-Internationale luchthaven Edmonton) - 34 min. rijden
Restaurants
Rayyan East African Restaurant
1 min. wandelen
The Lingnan
4 min. wandelen
Studio 99
5 min. wandelen
Tea Bar Cafe LTD
5 min. wandelen
Emperors Palace
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij ICE District 2BDRM A/C Condo W/Laundry + U/Parking?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij ICE District 2BDRM A/C Condo W/Laundry + U/Parking inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij ICE District 2BDRM A/C Condo W/Laundry + U/Parking uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat ICE District 2BDRM A/C Condo W/Laundry + U/Parking?
Dit appartement ligt in Centrum van Edmonton, op 10 minuten wandelen van Grand Villa Casino, Rogers Place en Stadscentrum Edmonton. Ook Edmonton Convention Centre en Kingsway Mall liggen op 2 km afstand. MacEwan Station ligt op 6 minuten wandelen en naar 102 Street Station is het 12 minuten wandelen.
Beoordelingen over ICE District 2BDRM A/C Condo W/Laundry + U/Parking