Bayswell Park Hotel ligt vlak bij een treinstation en vlak bij het strand in Dunbar. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Geboortehuis van John Muir en Dubar Castle. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Winterfield-golfclub en Dunbar Harbor. Dunbar Leisure Pool & Gym en East Links Family Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Dunbar
16 Bayswell Park, Dunbar, Scotland, EH42 1AE
In de buurt
John Muir Country Park
1 min. wandelen - 0.1 km
Geboortehuis van John Muir
7 min. wandelen - 0.7 km
Belhaven Beach
2 min. rijden - 1.7 km
Dunbar Harbor
7 min. wandelen - 0.7 km
John Muir Way - East
7 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Dunbar Station - 14 min. wandelen
Luchthaven Edinburgh (EDI) - 56 min. rijden
Restaurants
McDonald's
4 min. rijden
The Pine Marten
4 min. rijden
Bostock Bakery
8 min. rijden
Hector's Artisan Pizzeria
10 min. wandelen
Shapla tandoori
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Bayswell Park Hotel
Hotel vlak bij een treinstation
Geniet van een tuin, een bar en een restaurant bij Bayswell Park Hotel. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), fietsenstalling en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het ontbijt en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden veel comfort dankzij laptopwerkplekken en voorzieningen zoals gratis wifi. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid en het algehele comfort van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Flatscreentelevisies van 32 inch met digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Uitgebreid ontbijt beschikbaar tegen een toeslag van 07.30 uur tot 09.30 uur op werkdagen en van 07.30 uur tot 10.30 uur in het weekend: GBP 14,95 voor volwassenen en GBP 14,95 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Picknickplaats
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
2 treden naar de ingang
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Dun tapijt in de kamer
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Trapleuningen (110 centimeter hoog)
Meer
3 etages
Aparte rookruimtes
Er worden milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Gebouwd in 1890
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Gemeenschappelijke woonkamer
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Rietjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Victoriaanse architectuur
Waar mogelijk worden voedingsproducten van de korte keten gebruikt
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Theezakjes/oploskoffie
Meer
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Ledverlichting
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Toeslag voor laat uitchecken: GBP 20
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 18 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer GBP 14.95 voor volwassenen en GBP 14.95 voor kinderen
Toeslag voor laat uitchecken: GBP 20
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft een officiële sterrenclassificatie ontvangen van VisitScotland, het Nationale Bureau voor Toerisme van Schotland.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Bayswell Park Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Bayswell Park Hotel?
Vandaag, 19 aug. 2026, kost een verblijf bij Bayswell Park Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 2 sep. 2026 min. € 168, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Bayswell Park Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Bayswell Park Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Voor een bedrag van GBP 20 kun je laat uitchecken.
Waar staat Bayswell Park Hotel?
Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van John Muir Country Park, Dunbar Leisure Pool & Gym en John Muir Way - East. Ook Geboortehuis van John Muir en Dubar Castle liggen op 10 minuten wandelen. Dunbar Station ligt op 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.