Hotels in de buurt van Suganuma - Dorp met Gassho-Zukuri-boerderijen (Nanto)

  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Dit weekend
Volgend weekend

Filter op

Gastenscore
Gastenscore
Sterrenclassificatie

De beste hotelbeoordelingen voor Suganuma - Dorp met Gassho-Zukuri-boerderijen

Hotels in de buurt van andere bezienswaardigheden in Suganuma - Dorp met Gassho-Zukuri-boerderijen

Veelgestelde vragen

Hoe ziet de regio rond Suganuma - Dorp met Gassho-Zukuri-boerderijen eruit?
Suganuma - Dorp met Gassho-Zukuri-boerderijen ligt in Gokayama. Als je op zoek bent naar een handige plek om te verblijven, kun je bijvoorbeeld op accommodaties in de buurt van het openbaar vervoer zoeken, zodat je je gemakkelijk door de omgeving kunt verplaatsen.
Wat is de beste accommodatie dicht bij Suganuma - Dorp met Gassho-Zukuri-boerderijen?
Onyado Yuinosho is volgens onze klanten een van de beste opties voor je verblijf, en deze ryokan biedt een restaurant en gratis parkeerplaatsen. Je vindt deze accommodatie op 14,2 km van Suganuma - Dorp met Gassho-Zukuri-boerderijen. Andere goede mogelijkheden in deze omgeving zijn onder yumetsuzuri en SOKI KANAZAWA.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Suganuma - Dorp met Gassho-Zukuri-boerderijen wil annuleren?
Natuurlijk. De meerderheid van de kamerreserveringen is volledig restitueerbaar, onder de voorwaarde dat je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is over het algemeen 24 tot 48 uur voor je aankomstdatum. Als je reservering niet restitueerbaar is, heb je misschien nog de mogelijkheid om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Voeg je datums toe, klik op 'Zoeken' en filter op 'Volledig restitueerbaar' om de beste opties in de buurt van Suganuma - Dorp met Gassho-Zukuri-boerderijen te beoordelen.
Wat kan ik zien en ondernemen in Suganuma - Dorp met Gassho-Zukuri-boerderijen?
Wat dacht je van een middagje tussen de exposities van Folkloremuseum van Ainokura, Folkloremuseum van Gokayama of Buskruitmuseum? Ainokura - Dorp met Gassho-Zukuri-boerderijen, Huis van de Familie Murakami en Huis van de Familie Iwase zijn enkele van de plaatselijke trekpleisters die je kunt verkennen. Als je wat meer van de omgeving wilt zien, kun je een uitstapje plannen naar Skigebied Takanbo of Gokayama Washi-no-Sato.