Geheel appartement

Apartments Ante

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 155
inclusief belastingen en toeslagen
18 jun - 19 jun

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Eenvoudige studio suite

  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Appartement

  • Uitzicht op zee
  • 38 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 twijfelaar zetelbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Apartments Ante ligt in Ploce, een wijk in Dubrovnik. Muren van Dubrovnik en Pilepoort zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Banje en Lokrum. Aquarium van Dubrovnik en Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Dubrovnik
Meer appartementen in Dubrovnik
Kaart
Brgatska ulica 13, Dubrovnik, 20000

In de buurt

  • Strand van Banje
    Strand van Banje
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Haven van de Oude Stad
    Haven van de Oude Stad
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Muren van Dubrovnik
    Muren van Dubrovnik
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Paleis Sponza
    Paleis Sponza
    9 min. wandelen - 0.7 km
  • Pilepoort
    Pilepoort
    11 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Dubrovnik (DBV) - 22 min. rijden

Restaurants

  • Poklisar
    10 min. wandelen
  • Restaurant Gradska Kavana
    10 min. wandelen
  • Trattoria Carmen
    13 min. wandelen
  • Cogito Coffee
    13 min. wandelen
  • Konoba Lokanda Peškarija
    11 min. wandelen

Over deze accommodatie

Apartments Ante

  • Appartement vlak bij Haven van de Oude Stad
  • In de omgeving van Strand van Banje en Muren van Dubrovnik ligt Apartments Ante, waar je geniet van een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
  • Een shuttleservice van/naar de luchthaven en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Apartments Ante hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Douches en zeep
    • Lcd-televisies van 82 cm met satellietzenders
    • (kleer)kasten, vaatwassers en waterkokers

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op vaste tijden en op verzoek tegen een toeslag

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Lcd-tv van 82 cm met satellietzenders

Wasvoorzieningen

  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Lokale kaarten
  • Reisgidsen
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Verduisterende gordijnen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 2 units

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinformatie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.30 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.85 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30 per voertuig (enkele reis, voor maximum 2 personen)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 8345
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartments Ante?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartments Ante?

Vandaag, 12 jun. 2026, kost een verblijf bij Apartments Ante van één nacht voor twee volwassenen op 18 jun. 2026 min. € 155, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Apartments Ante inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Apartments Ante uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Biedt Apartments Ante een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 30 per voertuig.

Waar staat Apartments Ante?

Dit appartement ligt in Ploce, op 10 minuten wandelen van Kabelbaan van Dubrovnik, Haven van de Oude Stad en Strand van Banje. Ook Muren van Dubrovnik en Pilepoort liggen op een kwartiertje wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartments Ante

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Voorzieningen

9,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 28 van 31 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 31 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 31 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 31 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 31 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jens

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Super Zimmer, sehr freundliche Leute, sehr sauber, Einrichtung (relativ) neu und in sehr gutem Zustand, gute Lage mit top Blick auf die Altstadt.
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alexander

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great Apartment, beautiful view and very kind host!
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

mariko

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Very attentive owner were very helpful
5 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alexander

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great property and hosts where extremely kind and welcoming
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Haruka

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The room was cozy and the view was fascinating. The owner was very kind and charming. This apartment made our Dubrovnik stay perfect.
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Daniel

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Great terrace

Beautiful terrace overlooking old town, great location
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Amy

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Everything was amazing. It was clean, comfortable, and the host was so kind. He also arranged all the pick up and drop offs
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Claire

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The hosts were very nice. We opted for the airport pickup. Well worth the price as they meet you at arrivals, make sure that someone meets you at the bottom of the stairs ( yes, there are stairs!), help carry luggage up. Wonderful views of the old walled city. The host Maria even did our laundry at no charge. Great spot for 3 nights
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mika

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Great place to stay in Dubrovnik

The apartment was nice, especially the balcony. Windows had blinders, so we slept well. There were a lot of stairs from old town to apartment (which we knew in advance), but it was rather easy to get taxi as well for the uphill (which we did for most of the time). Owner was very nice and available when ever we needed.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

gabriela

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Todo excelente, sobre todo la atención de los hosts. Super amables y preocupados por todo.
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sabine

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The apartment is perfectly located, just outside the city walls. You have to walk quite a few stairs, but also can take an uber. We especially enjoyed the beautiful view we had from the balcony. The apartment has everything you need and the owners were very nice and welcoming. We also booked our transfer through them. It was well-organised and a comfortable way to get to and from the airport.
4 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rosalie

Positief: Netheid, voorzieningen, comfort kamer en communicatie
I booked it for the view, which did not disappoint! I loved that view even though it came with many many many stairs (which I knew would be the case based on other reviews). Friendly hosts, lovely and private terrace where I spent most of an afternoon with a book and some snacks, and comfortable living room for watching TV (I enjoyed some Seinfeld myself). I didn’t cook anything per se but it was nice to have a full stove, dishwasher, refrigerator, and coffee maker at my disposal. I found a convenience store and got some coffee grounds and milk to have my breakfast tradition away from home and that was nice too. There’s even a turtle living in the garden, adding to the charm! If your legs can take the climb, it’s well worth the stay.
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jennifer

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
We were very impressed with this apartment! First of all, the service was fantastic. I had some travel issues on the way here and ended up arriving much later than I originally told them, but they were still awake and waiting for me even though it was after 11pm, I was so grateful! And they were friendly when they greeted me and showed me around the apartment, even after I made them wait so long. The hosts live right next door, so you don't have to worry about being stranded or left in the dark. The views from this apartment are amazing, and there is a small patio in the front where you can watch the city at night, it's very nice. And since it is not directly in old town it is so quiet and peaceful at night. The apartment itself is very clean, has everything you need, has air conditioning, showers were hot. Everything was great. I will say, it is a walk up a lot of stairs to get from the old town nearby to the apartment, but what do you expect for such great views. If you have trouble with stairs this may not be the place for you, but you will also struggle in old town Dubrovnik because it is all stairs throughout the city. I would suggest planning out your day so you don't have to make as many trips back to the apartment. You could also get a taxi which takes you most of the way but there is still one last set of stairs you have to go up from the road where they drop you off.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Bernardine

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Geweldig

Fantastische plek, de gastvrouw en haar kleindochters zo gastvrij!
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Synnøve

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Fin utsikt over gamlebyen
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ariane

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We spent two nights at Apartment Ante and we loved our stay! We were warmly welcomed by the host who lives next door and really enjoyed the well thought-out layout, beautiful design, and practicality of the space. The unit we stayed at is laid out as a studio, with a bedroom space that can be separated from the living area by curtains. The bathroom is superb, the kitchen very well-equipped and the view on old Dubrovnik from the balcony absolutely amazing! A few things to be aware of: 1. The street is basically a lot of stairs and reaching the apartment requires climbing the equivalent of three tall stories - with luggage. 2. Although the kitchen has salt, pepper and sugar, there was no coffee or tea available, so bring your own. 3. The nearest market also requires a good amount of stairs climbing so plan accordingly. And with all the said, we're already recommending this unit to friends and we could consider returning for another visit to Dubrovnik!
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Great place to stay!!
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Daniela

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Nydelig utsikt og hyggelig vert!

Vi hadde noen utrolig fine dager i Dubrovnik! Nydelig utsikt fra balkongen, rent og fint rom, godt utstyrt kjøkken og god service fra verten. Ekstra bonus at vi ble kjørt til flyplassen siste dag og at de ordnet med bagasjen vår alle trappene ned fra leiligheten.
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Claire

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Very lovely apartment. Quiet and with a great view. Hard to find which isn’t explained, it’s halfway down a stairway so get a taxi to take you near to it on the map then you’ll have to head up or down the stairs depending on the rd you’re dropped to. It’s a short walk to the cable car and 10 mins to the old town. It is all stairs so be aware if you have a buggy or struggle with steps but it’s a very nice place and convenient to use as a base. Friendly owners and they arranged a very reasonable airport transfer which was cheaper than the actual taxis. Would recommend.
3 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Owen

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The view is amazing and the host is sooooo nice!
2 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Daneen

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jongmin

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jacob

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jørgen

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Shusuke

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
2 nachten verbleven in september 2024