dit vakantiehuis ligt in Ringsend, een wijk in Dublin. 3Arena en Bord Gáis Energy Theatre zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Kasteel van Dublin en Kathedraal St. Patrick's. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Croke Park of Aviva Stadium. Bekijk onze reisgids voor Dublin
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
698219e790305c001dc709d9
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Charming 2BDR Cottage by the Liffey and 3Arena?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Charming 2BDR Cottage by the Liffey and 3Arena inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Charming 2BDR Cottage by the Liffey and 3Arena uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Charming 2BDR Cottage by the Liffey and 3Arena?
Dit vakantiehuis ligt in Ringsend, op 10 minuten wandelen van Grand Canal en 3Arena. Ook Haven van Dublin en The Convention Centre Dublin liggen op 2 km afstand. The Point Station ligt op 12 minuten wandelen en naar Spencer Dock Station is het 17 minuten wandelen.