Geheel appartement

Silkhaus Index Tower, DIFC Dubai

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Silkhaus Index Tower, DIFC Dubai bevindt zich in Trade Center, een wijk in Dubai, en ligt in een winkelbuurt. Dubai Mall en BurJuman Mall zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Dubai Aquarium & Underwater Zoo en Wild Wadi Water Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Dubai IJsbaan of Coca-Cola Arena. Bekijk onze reisgids voor Dubai
Meer appartementen in Dubai
Kaart
Index Tower - Happiness St, Dubai

In de buurt

  • Dubai Mall
    Dubai Mall
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Dubai Aquarium & Underwater Zoo
    Dubai Aquarium & Underwater Zoo
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Emaar Square
    Emaar Square
    19 min. wandelen - 1.7 km
  • Burj Khalifa
    Burj Khalifa
    19 min. wandelen - 1.7 km
  • Dubai Fountain
    Dubai Fountain
    3 min. rijden - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Financial Centre - 9 min. wandelen
  • Dubai (DXB-Dubai Intl.) - 17 min. rijden

Restaurants

  • Sexy Fish
    4 min. wandelen
  • Al Beiruti DIFC
    4 min. wandelen
  • Trew
    4 min. wandelen
  • Chic Nonna
    2 min. wandelen
  • SESAME Lounge
    1 min. rijden

Over deze accommodatie

Silkhaus Index Tower, DIFC Dubai

Dit rookvrije appartement beschikt naast een buitenzwembad over een fitnesscentrum en gratis parking. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Geniet van gemakken zoals 2 badkamers en een wasmachine, naast leuke extraatjes zoals badjassen en pantoffels.
Silkhaus Index Tower, DIFC Dubai heeft 4 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. Deze kamers met een zitruimte zijn individueel gemeubileerd en hebben eettafels en keukeneilanden. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Elke flatscreentelevisie van 43 inch heeft kabelzenders. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, badjassen, pantoffels en gratis toiletartikelen.

In dit appartement in Dubai is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Bureaus en bureaustoelen zijn beschikbaar. Ook heeft elke kamer een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.

Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis overdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukeneiland
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Mixer
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Luxe beddengoed
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Bad of douche
  • Badjassen
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Shampoo
  • Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart zitgedeelte
  • Eettafel
  • Vliegenramen

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 43 inch met kabelzenders

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Werkplekken

  • Bureaustoel
  • Laptopvriendelijke werkplek

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Lift (152 centimeter brede deur)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Trillend wekkussen
  • Visuele alarmen in de gangen
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verduisterende gordijnen
  • Virtuele receptie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een winkelgebied
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Sportschool

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 4 units
  • Individuele aankleding

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

The host requires you complete the following before checking out:
Please leave a review of your stay with us. *Note: Silkhaus does not hold ownership interest in the property.
The property is either managed on behalf of the Owner, in which case Silkhaus acts strictly as the disclosed agent for bookings and operations on behalf of the Owner
Or leased by Silkhaus under a separate lease agreement from the Owner to provide our guests with a comfortable and welcoming stay.

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: AED 10.00 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft een toeristenbelasting die je aan de accommodatie dient te betalen. De belasting bedraagt AED 10.00 per nacht voor de eerste kamer en stijgt met AED 10.00 per nacht voor elke extra kamer.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie DIF-IND-L2NSM, DIF-IND-USN9W
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Silkhaus Index Tower
Silkhaus Index Tower, DIFC Dubai Dubai
Silkhaus Index Tower, DIFC Dubai Apartment
Silkhaus Index Tower, DIFC Dubai Apartment Dubai

Veelgestelde vragen

Beschikt Silkhaus Index Tower, DIFC Dubai over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Silkhaus Index Tower, DIFC Dubai?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Silkhaus Index Tower, DIFC Dubai inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Silkhaus Index Tower, DIFC Dubai uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Silkhaus Index Tower, DIFC Dubai?

Dit appartement ligt in Trade Center, op 2 km afstand van Dubai Aquarium & Underwater Zoo, Dubai Mall en Burj Khalifa. Dubai World Trade Centre ligt op 2,4 km. Station Financial Centre ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Emirates Towers is het 19 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Silkhaus Index Tower, DIFC Dubai

6,0

9,0

Netheid

6,0

Voorzieningen

4,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

8/10 – Goed

Sameer

Zakenreiziger, Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
It was neat and clean. The entry and WiFi codes were not the same as instructed. We had to call your representative to sort that out. No drinking water was provided. Location is very good with good view from apartment.
6 nachten verbleven in november 2025

4/10 – Matig

tasheer

Reisde met familie
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment was well-appointed. The dishwasher never worked, and the landlord was not responsive when we contacted them. There was a weird rotting smell in the apartment. Inadequate supplies - eg loo paper were provided
8 nachten verbleven in november 2024