Panorama Deira bevindt zich in Deira, een wijk in Dubai, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een metrostation. Reizigers die graag shoppen kunnen dat doen bij Goud-souk en City Centre Deira. Als je op zoek bent naar een andere soort activiteit, ga dan naar Dubai Cruise Terminal. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Dubai Tennisstadion of Al Nasr Leisureland. Bekijk onze reisgids voor Dubai
Omar Bin Al-Khattab Road, Deira, Dubai, Dubai Emirate, 773
In de buurt
Al Ghurair-centrum
1 min. wandelen - 0.1 km
Dubai Creek
10 min. wandelen - 0.9 km
Al Seef
16 min. wandelen - 1.4 km
Goud-souk
2 min. rijden - 1.8 km
Fish Roundabout
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Station Union - 4 min. wandelen
Dubai (DXB-Dubai Intl.) - 12 min. rijden
Restaurants
Starbucks (ستاربكس)
2 min. wandelen
Aseel Restaurant
16 min. wandelen
McDonald's
2 min. wandelen
Pak Liyari Restaurant
16 min. wandelen
Hardees
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Panorama Deira
Hotel vlak bij Dubai Creek
Geniet van een droogkuis/wasserijservice, autoverhuur ter plaatse en een restaurant bij Panorama Deira. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en een 24-uurs receptie
Een lift, een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
De 53 kamers zijn voorzien van voordelen zoals 24-uurs roomservice, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Eten en drinken
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Panoramic Cafe
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Meer
5 etages
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv met premium kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Meer
Geluiddichte kamers
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 03.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AED 110.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: AED 10.00 per accommodatie, per nacht.
De stad heft een toeristenbelasting die je aan de accommodatie dient te betalen. De belasting bedraagt AED 10.00 per nacht voor de eerste kamer en stijgt met AED 10.00 per nacht voor elke extra kamer.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: AED 80 per voertuig (enkele reis)
Toeslag luchthavenshuttle per kind: AED 80 (enkele reis), (tot 12 jaar oud)
Toeslag voor extra bed: AED 110.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 550677
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Panorama Deira?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Panorama Deira inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Panorama Deira uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Panorama Deira een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van AED 80 per voertuig.
Waar staat Panorama Deira?
Dit hotel ligt in Deira, op 15 minuten wandelen van Al Ghurair-centrum en Dubai Creek. City Centre Deira ligt op 2,9 km. Station Union ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Salah Al Din is het 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.