Gehele woning·Particuliere eigenaar
The courtyard .
Fotogalerie voor The courtyard .





Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Bithia SaBratza Vacanze
Villa Bithia SaBratza Vacanze
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Courtyard
The courtyard .
The Courtyard Domus De Maria
The courtyard . Domus de Maria
The courtyard . Private vacation home
Over deze buurt

Domus De Maria, Sardegna
In de buurt
- Torre di Chia13 min. rijden - 8.7 km
- Spiaggia di Su Portu13 min. rijden - 8.7 km
- Spiaggia Riva dei Pini14 min. rijden - 8.0 km
- Spiaggia di Monte Cogoni14 min. rijden - 8.7 km
- Strand van Baia Chia15 min. rijden - 9.4 km
Lokaal vervoer
- Cagliari (CAG-Elmas) - 57 min. rijden
Restaurants
- Mahiki10 min. rijden
- Bistrò Cafè Aquadulci12 min. rijden
- Baia Chia Beach Club12 min. rijden
- Ristorante Cavalieri11 min. rijden
- Heinz Beck Restaurant11 min. rijden





