Kasteel Doenrade ligt in Doenrade. Bezoek Steinerbos en Glijbaan, plaatselijke attracties, of ga naar Marktplein en Kerstmarkt Valkenburg als je wat wilt shoppen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Yogaplace Sittard of Parkstad Limburg Stadion. Bekijk onze reisgids voor Doenrade
Limpensweg 20, Doenrade, 6439 BE
In de buurt
Kasteel Hoensbroek
9 min. rijden - 10.2 km
Blotevoetenpark Brunssum
6 min. rijden - 9.4 km
Stadspark
7 min. rijden - 4.8 km
Brunssummerheide GC
8 min. rijden - 11.3 km
Marktplein
11 min. rijden - 7.4 km
Lokaal vervoer
Station Schinnen - 8 min. rijden
Maastricht (MST-Maastricht - Aachen) - 23 min. rijden
Restaurants
Peil 5
7 min. rijden
Aan Sjuuteeänjd
7 min. rijden
de vishoek
3 min. rijden
Snackpoint Puth
6 min. rijden
Afhaal De Lange Muur
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Kasteel Doenrade
Hoogtepunten van de accommodatie
Kasteel Doenrade biedt onder andere een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en snelle incheckservice
Een lift, rookvrije accommodatie en een bagageopslagruimte
Meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Kasteel Doenrade hebben leuke voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes, naast voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Lcd-televisies van 59 inch met digitale zenders
Aparte zitruimtes, baby-/kinderbedden en koffiezetapparaten/waterkokers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 12,50 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 26,50 voor volwassenen en EUR 26,50 voor kinderen
Een restaurant
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Voorzieningen
Bagageopslag
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift (90 centimeter brede deur)
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 59 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Aparte zitruimte
Bureau
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 25 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.45 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 6 jaar oud.
Servicetoeslag: EUR 3.90 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 26.50 voor volwassenen en EUR 26.50 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 12.50 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 25 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft geen classificatie gekregen van het toeristenbureau in Nederland. Voor het gemak van onze klanten hebben wij op basis van ons classificatiesysteem deze accommodatie een sterrenclassificatie toegewezen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Kasteel Doenrade ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Kasteel Doenrade ?
Vandaag, 7 aug. 2026, kost een verblijf bij Kasteel Doenrade van één nacht voor twee volwassenen op 16 aug. 2026 min. € 91, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 12.50 per dag.
Hoe laat kan ik bij Kasteel Doenrade inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Kasteel Doenrade uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Kasteel Doenrade ?
Dit hotel in Doenrade ligt op 4,5 km van Stadspark en op 10 km afstand van Marktplein en Yogaplace Sittard. Ook Museum Het Domein en Basilica of Our Lady of the Sacred Heart liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Kasteel Doenrade
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,0
Voorzieningen
10
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Nathalie
31 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed bed en lekker ontbijt. Uitbater is een hele vriendelijke man. Er was wat lawaai op de kamer van de afzuiging, dat was voor ons nu geen groot probleem, maar daar gingen ze naar kijken. Dus ben er zeker van dat dat ook wordt opgelost.