Particuliere eigenaar
iROOMZ Hotel Vishwa Lodging
Hotel met gratis parkeerplaatsen in Dharwad
Fotogalerie voor iROOMZ Hotel Vishwa Lodging





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Standaard tweepersoonskamer (AC Room)
Hoogtepunten
Een plafondventilator
Een privébadkamer
Dagelijkse huishoudservice
Standaard tweepersoonskamer (Non AC Room)
Hoogtepunten
Een plafondventilator
Een privébadkamer
Dagelijkse huishoudservice
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Plot #208, KIADB Layout Mummigatti Besid, Hotel Shetty Palace Dharwad, Dharwad, KA, 580011
Over deze accommodatie
iROOMZ Hotel Vishwa Lodging
Gelijkaardige accommodaties

DANDELI RIVER NEST
DANDELI RIVER NEST
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Receptie 24/7
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor extra bed: INR 700.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Alleen boekingen van niet-lokale gasten worden geaccepteerd. Inchecken is niet toegestaan voor personen die in dezelfde stad als de accommodatie wonen.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Overige info
Echtparen die een kamer willen delen, dienen te bewijzen dat zij gehuwd zijn.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Iroomz Vishwa Lodging Dharwad
iROOMZ Hotel Vishwa Lodging Hotel
iROOMZ Hotel Vishwa Lodging Dharwad
iROOMZ Hotel Vishwa Lodging Hotel Dharwad
