Appartementen in De Knok

Begindatum: Inchecken geselecteerd.
Tot datum
Einddatum: Uitchecken
  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire Appartementen in De Knok

Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor De Knok

Ontdek meer over De Knok

Informatie over Appartementen in De Knok

Aantal beoordelingen
6
Accommodatie
602
Laagste prijs
€ 198
Hoogste prijs
€ 281

Veelgestelde vragen

Hoe is het om in een appartement in De Knok te verblijven?
Er zijn 7 hotels en andere accommodaties in Waregem, waaronder 2 appartementen.
Waarom zou je de voorkeur geven aan een appartement en niet een hotelkamer?
Appartementen bieden meestal meer ruimte dan hotelkamers en bevatten een keuken, waardoor je er zelf kunt koken. Appartementen zijn ideaal voor gezinnen die graag alle gemakken van thuis hebben en voor stellen die een plekje zoeken in een rustiger deel van de stad.
Wat is het populairste appartement voor een verblijf in De Knok?
Hieronder staan een paar van de meest geliefde appartementen in deze omgeving: Bright apartment for 4 people 5 minutes from the center of Lille: Bevindt zich in Marcq-en-Baroeul, op 30,6 km van het centrum van De Knok. Inclusief gratis wifi. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening. Duplex Lumineux & Wifi Netflix - Gelegen op 23,1 km afstand in Roubaix. 3-bedroom 3 bathrooms, renovated in 2023. - Bevindt zich in Tourcoing, op 21,8 km afstand. CH Longstay 2 - 10,5 km verderop gelegen in Kortrijk. Met gratis wifi, een eetruimte en een comfortabel bed. Ter plaatse zijn wasvoorzieningen met zelfbediening en een bibliotheek beschikbaar. Agora Wellness suites - Gelegen in Tournai, op 27,5 km afstand van De Knok. Inclusief gratis wifi, een privétuin en een comfortabel bed. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van een volledig uitgeruste spa.
Wat kan ik verwachten van het weer tijdens mijn verblijf in De Knok?
Het weer is maar één aspect van je vakantie, maar het kan een grote impact hebben op je reisplannen, vooral wanneer je van plan bent om langer te blijven in De Knok. De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 17 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 5 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in De Knok is 746 mm.
Wat is er te zien en te doen in De Knok?
Verken de omgeving en ontdek gezinsvriendelijke bezienswaardigheden als Tombele-Pyreneeën of kies voor frisse buitenlucht en natuurschoon bij Kasteel Baron Casier. In de omgeving kun je een bezoek brengen aan Flanders Field American Cemetery and Memorial en Hippodroom Waregem.
Wat is de beste manier om je te verplaatsen in De Knok?
Als je op de hoogte bent van de vervoersopties ben je goed voorbereid wanneer je op je bestemming bent. Vlieg naar Lille (LIL-Lesquin), gelegen op 37,7 km van het stadscentrum. Als je graag de omgeving wilt verkennen, is een huurauto misschien iets voor jou.