Geheel appartement·Particuliere eigenaar
SECKEBE IMMO ET BUSINESS : SUITE 2
Fotogalerie voor SECKEBE IMMO ET BUSINESS : SUITE 2





Beoordelingen
7,4 op 10 –
Goed
Geheel appartement
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 1
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Cozy Appart _ Plage de Ngor Virage
Cozy Appart _ Plage de Ngor Virage
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 2 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
Dakar, Dakar Region
In de buurt
Sandaga-markt8 min. rijden - 10.3 km
Strand van Île de Gorée35 min. rijden - 15.3 km- Kunstenaarsdorp2 min. rijden - 2.2 km
- Hann-park3 min. rijden - 2.1 km
- Cheikh Anta Diop Universiteit8 min. rijden - 8.7 km
Lokaal vervoer
- Station Dakar - 17 min. rijden
- Dakar (DSS-Internationale luchthaven Blaise Diagne) - 47 min. rijden
Restaurants
- Le Comptoir6 min. rijden
- Lala Beach6 min. rijden
- Bazoff6 min. rijden
- Planet Kebab7 min. rijden
- La Briocherie6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over SECKEBE IMMO ET BUSINESS : SUITE 2
Beoordelingen
7,4








