Aparthotel

Landhaus Stutzi

Aparthotel op het strand, met een binnenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt beschikbaar
  • Receptie 24/7
  • Keuken
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Bar
  • Parkeren inbegrepen
De huidige prijs is € 104
inclusief belastingen en toeslagen
30 nov - 1 dec

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Appartement (Stutzi)

Hoogtepunten

Verwarming
Gratis babybed
Keuken
Een koelkast/vriezer
Flatscreentelevisie
Aparte slaapkamer
Een ligbad
Badjassen
  • 37 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden

Familiekamer

Hoogtepunten

Verwarming
Gratis babybed
Keuken
Een koelkast/vriezer
Flatscreentelevisie
Een ligbad
Badjassen
Een regendouche
  • 37 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoons stapelbed OF 2 eenpersoonsbedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Nordstraße 10, Cuxhaven, NDS, 27476

In de buurt

  • Duhnen Strand - 1 min. wandelen - 0.2 km
  • Schiffsmuseum Duhnen - 1 min. wandelen - 0.2 km
  • Strand van Cuxhaven - 16 min. wandelen - 1.4 km
  • Grimmershörnbucht - 5 min. rijden - 2.9 km
  • Alte Liebe - 11 min. rijden - 6.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Cuxhaven - 21 min. rijden
  • Bremen (BRE) - 87 min. rijden

Restaurants

  • ‪Pizzeria Don Giovanni - ‬4 min. wandelen
  • ‪Restaurant Wattenlöper - ‬15 min. wandelen
  • ‪Bistro Düne 2 - ‬18 min. wandelen
  • ‪El Greco - ‬7 min. wandelen
  • ‪Björn's Beach - ‬9 min. wandelen

Over deze accommodatie

Landhaus Stutzi

Aparthotel op het strand, met een binnenzwembad
Geniet bij dit aparthotel van een sauna en een spa.  Elk aparthotel beschikt over een diep bad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een keuken. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met satellietzenders, terwijl een koelkast en een koffie/theemaker voor nog meer comfort zorgen.
Landhaus Stutzi heeft 10 kamers met een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is uitgerust met een bad of douche met een diep bad, een regendouche. Ook is elke badkamer voorzien van badjassen, gratis toiletartikelen en een haardroger.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.

Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een binnenzwembad en een sauna.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de spa van de accommodatie. De beschikbare behandelingen zijn hotstone-massages, gezichtsbehandelingen, body scrubs en lichaamsbehandelingen.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand

Zwembad/spa

  • Binnenzwembad
  • Body scrubs
  • Gezichtsbehandelingen
  • Hotstone-massages
  • Manicures/pedicures
  • Sauna

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis valetparkeren ter plaatse
  • Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 13 per nacht)

Gezinsvriendelijk

  • Gratis babybed
  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Eetopties

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: EUR 24 per persoon
  • Een bar/lounge
  • Een restaurant

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Badjassen
  • Diep bad of regendouche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Bibliotheek
  • Flatscreen-tv met satellietzenders

Wasvoorzieningen

  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • 1 huisdier in totaal
  • Toeslag: EUR 35 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Kluisje
  • Kluisje bij het onthaal
  • Lokale kaarten
  • Reisgidsen
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Telefoon

Dingen om te doen

  • Fietsreparatieruimte
  • Parkeerplaats voor fietsen
  • Winkelcentrum
  • Paardrijden in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Windsurfen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 10 units
  • Feestruimte
  • Oplaadmogelijkheden voor elektrische fietsen
  • Parkeerplaats voor fietsen

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. 

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 35 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 23 december t/m 7 januari betaal je EUR 3.80 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 8 januari tot 2 april betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 3 april tot 16 april, EUR 3.80 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 17 april tot 30 april, EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober, EUR 3.80 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: Van 1 november tot 22 december, EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 24.00 per persoon
  • Betaald parkeren (overdekt): EUR 13 per nacht
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 35 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Accommodatie ook bekend onder de naam

Landhaus Stutzi Apartment Cuxhaven
Landhaus Stutzi Apartment
Landhaus Stutzi Cuxhaven
Landhaus Stutzi Cuxhaven
Landhaus Stutzi Aparthotel
Landhaus Stutzi Aparthotel Cuxhaven

Veelgestelde vragen

Beschikt Landhaus Stutzi over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Landhaus Stutzi?

Vandaag, 27 nov. 2025, kost een verblijf bij Landhaus Stutzi van één nacht voor twee volwassenen op 30 nov. 2025 min. € 97,91, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Landhaus Stutzi?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 35 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt valetparkeerservice.

Hoe laat kan ik bij Landhaus Stutzi inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Landhaus Stutzi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Landhaus Stutzi?

Dit aparthotel in Cuxhaven ligt aan het strand, vlak bij Duhnen Strand en Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer. Ook Waddenzee en Schiffsmuseum Duhnen liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Landhaus Stutzi

7,8

Goed

8,4

Netheid

8,0

Voorzieningen

10

Milieuvriendelijkheid

6,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 7 beoordelingen

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Niels

Zakenreiziger
Positief: Netheid, comfort kamer

Good accomodation. Very helpfull staff

Good accomodation. Very helpfull staff
1 nacht verbleven in mei 2025

8/10 – Goed

Reiner

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Der Empfang war sehr freundlich. Mit Personalbegleitung aus dem Hotel in die Ferienwohnung.Das Personal half sogar beim Koffer tragen! Alles wurde erklärt. Sehr guter Service.Vor Ort hatten wir Frühstück im 5 Sterne Hotel Strandperle dazu gebucht und 7,50 € pro Person Ermäßigung bekommen. Wir kommen wieder!
1 nacht verbleven in december 2024

2/10 – Ontzettend slecht

Robin

Reisde met partner
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Unterkunft war an sich in Ordnung, sehr rustikal eingerichtet, was auch aus den Bildern hervorgeht. Allerdings haben wir am ersten Morgen beim Lüften festgestellt, dass der komplette Bereich der Fenster verschimmelt war. Dies haben wir unverzüglich der Rezeption gemeldet, worauf ein Techniker des Hauses vorbei kam. Der Techniker hatte mit Schimmelreiniger versucht den Bereich etwas zu reinigen, jedoch ohne großen Erfolg. Einige Zeit später hat es eine Reinigungskraft erneut versucht, ebenfalls mit mäßigem Erfolg. Auf die Anfrage auf Umbuchung und Unterbringung in einer anderen Unterkunft wurde nicht reagiert, stattdessen wurde vehement beteuert, dass es sich nicht um Schimmel handle sondern lediglich die Dichtungen des Fensters "abfärben". Die Bilder sind aber offensichtlich. Wir haben daraufhin das Schlafzimmer innerhalb der Unterkunft gewechselt, da Schimmel schließlich stark gesundheitsgefährdend ist und als Asthmatiker erst recht. Schlussendlich sind wir vorzeitig abgereist, weder vom Hotel, noch von Expedia gab es eine Entschädigung oder ein Entgegenkommen jeglicher Art. Weitere Schritte wie eine Meldung an das Gesundheitsamt werden noch in Betracht gezogen.

4/10 – Matig

Klaus

Negatief: Comfort kamer
5 nachten verbleven in september 2023

10/10 – Uitstekend

Martin

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in augustus 2023

10/10 – Uitstekend

Ninna

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer

Ældre og charmerende

Absolut god betjening. Dog et ældre hus, ingen ovn men brugbart køkken. Stel mm. Var mlsmatch. Men alt dette har sin charme, og er virkelig hurtig tilgivet. Vi var så heldig at få udsigt over havet. Betjening var høflig og hjælpsom. Byen og strand er næsten udenfor døren men det er et roligt kvarter.
2 nachten verbleven in juli 2023

10/10 – Uitstekend

Marko

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
7 nachten verbleven in augustus 2021