Geheel appartement
La Casa di Pietra tra Trapani e Palermo
Fotogalerie voor La Casa di Pietra tra Trapani e Palermo





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 438 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Il Cortile - Triple room 205
Il Cortile - Triple room 205
- Zwembad
- Inclusief ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.00 per persoon, per nacht.
- Schoonmaakkosten: EUR 35.00 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 40 per kamer (enkele reis)
- Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
- Toeslag voor babybed: EUR 7 per week
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa di Pietra tra Trapani e Palermo Apartment Custonaci
Casa di Pietra tra Trapani e Palermo Apartment
Casa di Pietra tra Trapani e Palermo Custonaci
Casa di Pietra tra Trapani e Palermo
Casa Pietra tra Trapani e Pal
La Casa di Pietra tra Trapani e Palermo Apartment
La Casa di Pietra tra Trapani e Palermo Custonaci
La Casa di Pietra tra Trapani e Palermo Apartment Custonaci
Over deze buurt

Casale Cantarre 13/a, Custonaci, TP, 91015
In de buurt
Strand van San Vito Lo Capo47 min. rijden - 24.0 km- Santuario Maria Santissima di Custonaci7 min. wandelen - 0.6 km
- Ambachtelijke IJssalon7 min. wandelen - 0.6 km
- Cultureel Centrum en tentoonstellingsruimte van marmer17 min. wandelen - 1.4 km
- Prehistorische grotten van Mangiapane6 min. rijden - 3.4 km
Lokaal vervoer
- Station Marausa - 31 min. rijden
- Trapani (TPS-Vicenzo Florio) - 52 min. rijden
Restaurants
- Alvirò6 min. rijden
- Bar La Giara16 min. rijden
- Number 116 min. rijden
- La capannina5 min. rijden
- Lido Almaré6 min. rijden








