Apartment La Florida, located in a residential area of Cusco, safe and beautiful.
Dit appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement biedt een wasmachine, een haardroger en douche.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.
Accommodatie-voorzieningen
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Santiago, een wijk in Cusco. Bezoek Coricancha en Maria Fortaleza, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Vogels Kijken in Peru en San Francisco Church Museum and Catacombs. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Garcilaso de la Vega of Action Valley. Bekijk onze reisgids voor Cusco
Cusco (CUZ-Internationale luchthaven Alejandro Velasco Astete) - 12 min. rijden
Restaurants
La Quinta Comida Peruana
11 min. wandelen
Pizzeria La Nostra
9 min. wandelen
Don Esteban & Don Pancho
11 min. wandelen
Ayara
10 min. wandelen
Saphi Restaurante
10 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Waar staat Apartment La Florida, located in a residential area of Cusco, safe and beautiful.?
Dit appartement ligt in Santiago, op 2 km afstand van Centro Artesanal Cusco en Plaza de Armas. Ook Coricancha en Santiago Plaza liggen op een kwartiertje wandelen. Station Cusco Wanchaq ligt op 12 minuten wandelen en naar Station San-Pédro is het 13 minuten wandelen.
Beoordelingen over Apartment La Florida, located in a residential area of Cusco, safe and beautiful.