2-Bedroom Independent Accommodation for 4 to 6 People, 20 Minutes from the Beach
Deze rustige accommodatie biedt een ontspannen verblijf voor het hele gezin, maar is ook ideaal voor een stel of een alleenreizende. Jullie kunnen hier verblijven met maximaal 6 volwassenen/kinderen en 2 baby's (er zijn 2 campingbedjes beschikbaar). Geniet van het strand, het bos of de rivier Le Lay voor wandelingen, vissen en watersporten in het Marais Poitevin van juni tot oktober.
De gemeubileerde woning beschikt over 2 slaapkamers met slaapbank, elk met een eigen badkamer (douche, wastafel, wc), een woonkamer met slaapbank en eethoek/keukenhoek, en een eigen ingang. Jullie kunnen ook gebruikmaken van een tuin.
Beschikbaar: 2 campingbedjes voor baby's, 1 veldbed met slaapzak, potje en wc-verkleiner op aanvraag. Beddengoed voor de slaapbanken, badmatten en kleine handdoeken zijn inbegrepen. Douchehanddoeken zijn op aanvraag gratis beschikbaar.
Laat gerust jullie wensen weten tijdens het verblijf. Ik ben aanwezig achter het huis of in de buurt.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de cottage: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Algemeen
Tuin
Gelijkaardige accommodaties
Vacancéole – Le Domaine du Château – La Rochelle/Île de Ré
Lagord
Vacancéole – Le Domaine du Château – La Rochelle/Île de R é
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 2097763035214
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt in Curzon. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Grouin-vuurtoren en Rambourg Mill. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Centre Culturel des Tilleuls en O'Gliss Park een bezoekje brengen. O'Fun Park en Dumaine Tuin zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals wandelen of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Curzon
Luchthaven La Rochelle-Île de Ré (LRH), Frankrijk - 65 min. rijden
Restaurants
Le Mimosa
3 min. rijden
Auberge de la Court d'Aron
3 min. rijden
Les Grandes Tables Du Marais
14 min. rijden
La Guinguette de l'Aubraie
12 min. rijden
Aux Saveurs du Terroir
14 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 2-Bedroom Independent Accommodation for 4 to 6 People, 20 Minutes from the Beach?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij 2-Bedroom Independent Accommodation for 4 to 6 People, 20 Minutes from the Beach?
Vandaag, 17 okt. 2026, kost een verblijf bij 2-Bedroom Independent Accommodation for 4 to 6 People, 20 Minutes from the Beach van één nacht voor twee volwassenen op 18 okt. 2026 min. € 139, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 2-Bedroom Independent Accommodation for 4 to 6 People, 20 Minutes from the Beach inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2-Bedroom Independent Accommodation for 4 to 6 People, 20 Minutes from the Beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2-Bedroom Independent Accommodation for 4 to 6 People, 20 Minutes from the Beach?
Deze villa in Curzon bevindt zich op enkele stappen van Parc Naturel Régional du Marais Poitevin en op 2,3 km van Parc Floral et Tropical de la Court d'Aron. Ook Centre Culturel des Tilleuls en O'Gliss Park liggen op 10 km afstand.