Geheel appartement
AMANECER, 1º-2
Fotogalerie voor AMANECER, 1º-2





Beoordelingen
9,2 op 10 –
Fantastisch
Geheel appartement
1 badkamer45 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Ramada by Wyndham Valencia Almussafes
Ramada by Wyndham Valencia Almussafes
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.4 van 10, Zeer goed, 478 beoordelingen
De prijs is € 71
inclusief belastingen en toeslagen
1 mrt - 2 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU00004603700019493600000000000000000000000000002, CV-VUT0055338-V
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
465502
Over deze buurt

Cullera
In de buurt
- Playa de San Antonio2 min. wandelen - 0.2 km
- Castillo de Cullera8 min. wandelen - 0.7 km
- Playa Escollera14 min. wandelen - 1.3 km
- Parroquia Santos Juanes15 min. wandelen - 1.3 km
- Playa El Racó3 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
- Station Cullera - 11 min. rijden
- Valencia (VLC) - 49 min. rijden
Restaurants
- Telepizza10 min. wandelen
- Restaurante Estrella Del Mar11 min. wandelen
- Passadis11 min. wandelen
- Ali Baba Kebap Pizzeria10 min. wandelen
- Cafetería Alcalá10 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over AMANECER, 1º-2
Beoordelingen
9,2








