Geheel appartement
4 Room Maisonette 8 People Duplex
Appartement met gratis parkeerplaatsen in Crozon
Fotogalerie voor 4 Room Maisonette 8 People Duplex



Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Crozon, Brittany
In de buurt
Parc Naturel Régional d'Armorique1 min. wandelen - 0.0 km
Peninsula le Labyrinthe16 min. wandelen - 1.4 km- Morgat Strand14 min. wandelen - 1.2 km
- Vedettes Sirènes3 min. rijden - 1.8 km
- Cap de la Chevre10 min. rijden - 8.7 km
Lokaal vervoer
- Lanveoc Station - 22 min. rijden
- Brest (BES-Brest - Brittany) - 68 min. rijden
Restaurants
- Cafe Du Port14 min. rijden
- Les Embruns15 min. rijden
- Le Relais des Pêcheurs16 min. wandelen
- Le Korrigan11 min. rijden
- L'île Ô Crêpes14 min. wandelen
Over deze accommodatie
4 Room Maisonette 8 People Duplex
Gelijkaardige accommodaties

2 Pièces, Jardinet Sud, Calme, 1000 m Morgat
2 Pièces, Jardinet Sud, Calme, 1000 m Morgat
- Keuken
- Gratis wifi
- Parking beschikbaar
- Barbecue
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 5.39 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
4 Room Maisonette 8 People Duplex Crozon
4 Room Maisonette 8 People Duplex Apartment
4 Room Maisonette 8 People Duplex Apartment Crozon








