Het vakantieappartement bevindt zich in een eengezinswoning en is rustiek ingericht. Het perceel ligt aan de rand van het dorp. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op de zee en de rustige en zonnige hellingligging is de woning populair. Voor gemeenschappelijk gebruik zijn beschikbaar: barbecuefaciliteit, terras en tuinmeubilair.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 36 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is in der 1. Etage
en leidt direct in de woonkeuken. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met 2 extra bedden, zithoek en eethoek. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. U heeft toegang tot het balkon met tuinmeubelen, 1 tafel en 4 stoelen. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kooknis in de woonkamer met eethoek, elektrisch fornuis (2 kookplaat), koelkast en elektrische waterkoker. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. badkamer met douche, 1 wastafel en WC. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per antenne en satelliet worden ontvangen.
Ligging Dramalj. De vakantiewoning ligt in een éénsgezinswoning en is rustiek ingericht. Het grondstuk is aan de rand van de plaats. Deze plaats is populair vanwege het uitzicht op de zee en het ligt op een helling op een rustige en zonnige plek. De toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde hoofdweg. Bij het huis is U 1 parkeerplaats voor een auto op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 700 m afstand, restaurant 200 m en centrum 1000 m. Dramalj: discotheek, dokter, bank elk 4 km. apotheek 700 m. Rivier: vliegveld 16 km en station, bioscoop elk 30 km. Adriatische Zee in Dramalj 150 m, strand met kiezel en steentjes in Dramalj, 150 m van uw verblijf vandaan. Hier is ook een naaktstrand. Uw viervoeter begleider is hartelijk welkom op het hondenstrand in Dramalj, 250 m.
Speciaal Airconditioning. Internettoegang (wifi). Televisieontvangst via antenne, satelliet.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkel 700 m, restaurant 200 m, dorpscentrum 1000 m. Dramalj: discotheek, arts, bank elk 4 km. Apotheek 700 m. Rivier: luchthaven 16 km en treinstation, bioscoop elk 30 km. In de zomer: Adriatische Zee 150 m in Dramalj (natuurstrand 150 m in Dramalj met kiezel en stenen). Hondenstrand in Dramalj 250 m.
Verdeling Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 36 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is in der 1. Etage
en leidt direct in de woonkeuken. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met 2 extra bedden, zithoek en eethoek. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. U heeft toegang tot het balkon met tuinmeubelen, 1 tafel en 4 stoelen. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kooknis in de woonkamer met eethoek, elektrisch fornuis (2 kookplaat), koelkast en elektrische waterkoker. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. badkamer met douche, 1 wastafel en WC. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per antenne en satelliet worden ontvangen.
Kamer De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de 1e verdieping
en leidt direct naar de woonkeuken. Woonkamer met 2 extra bedden op een dubbele uittrekbare slaapbank, zithoek, eethoek (4 plaatsen) en toegang tot het balkon (tuinmeubelen, 1 tafel, 4 stoelen). Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kitchenettein de woonkamer met eethoek (4 plaatsen), elektrische kookplaat (2 pitten), koelkast en elektrische waterkoker. Badkamer met douche, 1 wastafel en toilet.
dit appartement ligt vlak bij het strand in Crikvenica. Bezoek Pavlomir Wijnmakerij en Dunat-strand als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Kvarnergolf en International Beach. Aquarium van Crikvenica en Astronomisch Centrum van Rijeka zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Crikvenica
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with a balcony and sea view?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with a balcony and sea view inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with a balcony and sea view uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with a balcony and sea view?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 0,7 km van Kvarnergolf en op 5 km afstand van Thalassotherapie Crikvenica, Gespecialiseerd Ziekenhuis en Strand van Crikvenica. Ook Kerk van Sint Antonius van Padua en Bronzen vissersstandbeeld liggen op 5 km afstand.