Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Cabins at Ben More Lodge
Dit huisje beschikt over gratis parking. Dit huisje biedt een waterkoker en een douche.
Dit huisje heeft 3 kamers die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Huisdieren verblijven gratis
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit huisje ligt in Crianlarich. Verken de plaatselijke natuur bij Loch Lomond and The Trossachs National Park en Loch Lomond. Bekijk onze reisgids voor Crianlarich
Glasgow International Airport (GLA) - 72 min. rijden
Restaurants
The Real Food Cafe
7 min. rijden
The Drovers Inn
9 min. rijden
The Tyndrum Inn
7 min. rijden
TJ's Diner
7 min. rijden
The Rod 'N Reel
7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cabins at Ben More Lodge?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Cabins at Ben More Lodge inchecken?
Inchecken kan tot: 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cabins at Ben More Lodge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Cabins at Ben More Lodge?
Dit huisje in Crianlarich ligt op 15 km afstand van Falls of Falloch, Loch Lomond and The Trossachs National Park en Loch Lomond. Ook Waterval van Dochart en Breadalbane Folklore Centre liggen op 25 km afstand. Crianlarich Station ligt op 11 minuten wandelen.