Geheel appartement
Courchevel 1650 - 4 people - close to the slopes
Dit appartement in Courchevel is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Courchevel 1650 - 4 people - close to the slopes





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 446 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Cozy apartment for 4, near slopes in Courchevel
Cozy apartment for 4, near slopes in Courchevel
- Keuken
- Microgolfoven
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie AB25846
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
333
Over deze buurt

COURCHEVEL 1650
In de buurt
Ferme1 min. wandelen - 0.1 km
Suisses8 min. wandelen - 0.7 km- Ariondaz-gondel9 min. wandelen - 0.8 km
- Aquamotion Courchevel11 min. wandelen - 1.0 km
- Mickey-skilift11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
- Station Moûtiers Salins Brides les Bains - 31 min. rijden
Restaurants
- Saddle3 min. rijden
- Funky Fox7 min. wandelen
- Sumosan Courchevel3 min. rijden
- The Burger Factory4 min. rijden
- Fahrenheit Seven Courchevel13 min. wandelen








