Twee personen zitten op een rotsachtige uitkijkpost met uitzicht op een vallei met velden en verre bergen.

Independent-accommodaties in Weskus

  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    Aanmelden
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Vandaag
26 aug - 27 aug
Morgen
27 aug - 28 aug
Dit weekend
28 aug - 30 aug
Volgend weekend
4 sep - 6 sep
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Weskus

Abalone Hotel & Villas

Abalone Hotel & Villas

10/10 Voortreffelijk
"Ontbijt is basic met n uitgebreide eier menukaart. Geen buffet. Na 2100 uur is er niks meer te doen maar dat is niet alleen hier. Kasbah setting met veel kleine zwembadjes en kruip door sluip door weggetjes. Toegewijde staff, gezellige community."
Paul Verblijf van 2 nachten
6 maanden geleden geplaatst
Abalone Hotel & Villas
Raptor Rise

Raptor Rise

10/10 Voortreffelijk
"Warm welkom, dames doen er alles aan om je een plezierig verblijf te bieden. Prachtig uitzicht uit een aantal kamers. Veel keus tussen kleinere kamers, iets groter en een heel huis met 1 of meerdere slaapkamers. De dieren op de farm: paarden, kippen en schapen lopen lekker te grazen op grote grasvelden. Goed uitgeruste keuken, eigen terras met meubels en bbq buiten en er ligt hout met aanmaakblokken om vuur te maken. "
Kirsten van Verblijf van 2 nachten
7 maanden geleden geplaatst
Raptor Rise
Strandloper Ocean Boutique Hotel

Strandloper Ocean Boutique Hotel

8/10 Goed
"Fijne ontvangst met een glas bubbels en wat hapjes, De kamer zelf was niet super groot en de vloer was wat vuil, maar het binnenpleintje zag er mooi uit met mooie planten en bloemen. Het ontbijt was het beste ontbijt van de hele vakantie, Er was heel veel keuze en alles was super lekker. Het diner was ook lekker maar alles ging extreem traag. Uitzicht op de zee is heel mooi, De omgeving zelf heeft niet zo heel veel te bieden, Dorpje zelf stelt weinig voor en natuurgebied was erg verlaten met wat zwerfhonden, Ik zou het hotel zelf zeker aanbevelen als je in dit gebied gaat verblijven"
Peggy Verblijf van 2 nachten
10 maanden geleden geplaatst
Strandloper Ocean Boutique Hotel

Ontdek meer over Weskus

Informatie over hotels in Weskus

Aantal beoordelingen
Accommodatie
Laagste prijs
Hoogste prijs