Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Coronado Beach Living 2-bedroom condo. Walk everywhere on the island.
This Coronado condo boasts island living at its best. Down the beach from the historic Hotel Del Coronado, you can walk to all the best restaurants and shops in the village. 2.5 bedrooms with 1 king bed and 1 queen bed. The property also features WiFi, a Fitness Center, Tennis and Pickleball Courts, 5 pools and the most secluded beach in Coronado.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Douche
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Gelijkaardige accommodaties
Beach and city views in condo with backyard access to beach and walkable town.
Beach and city views in condo with backyard access to beach and walkable town.
Volwassenen vanaf 18 jaar dienen alle aansprakelijkheid voor de boeking te accepteren
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Glorietta Bay, een wijk in Coronado. Port of San Diego en B Street Cruise Ship Terminal zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Seaport Village en Las Americas Premium Outlets. Ga naar Petco Park om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor USS Midway Museum, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Coronado
Metrostation Old Town - San Diego - 21 min. rijden
San Diego, California (SAN-Internationale luchthaven San Diego) - 23 min. rijden
Restaurants
Blanco Cocina + Cantina
16 min. wandelen
Serea Coastal Cuisine
13 min. wandelen
Babcock & Story Bar
13 min. wandelen
Clayton's Coffee Shop
2 min. rijden
The Henry
18 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Coronado Beach Living 2-bedroom condo. Walk everywhere on the island. over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Coronado Beach Living 2-bedroom condo. Walk everywhere on the island.?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Coronado Beach Living 2-bedroom condo. Walk everywhere on the island. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Coronado Beach Living 2-bedroom condo. Walk everywhere on the island. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Coronado Beach Living 2-bedroom condo. Walk everywhere on the island.?
Dit appartement ligt in Glorietta Bay, op 10 minuten wandelen van Glorietta Bay Park Beach en Coronado Beach. Ook Baai van San Diego en Hotel del Coronado liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen over Coronado Beach Living 2-bedroom condo. Walk everywhere on the island.