Villa Pearl is een moderne vakantiewoning midden in de groene natuur van het eiland. Omringd door inheemse bomen ligt de villa in het bekende dorpje Kassiopi.
Binnen is de villa uitgevoerd in rustige, neutrale tinten met overal witte muren. Decoratieve elementen zoals kamerplanten en ornamenten geven de woonkamer extra karakter. Je vindt er ook witte banken en via glazen deuren kom je zo in de tuin. De keuken is modern en functioneel, met barkrukken rond een centraal kookeiland, waar je lekker informeel kunt eten. De badkamers zijn ontworpen met gedempte verlichting en moderne sanitair, wat een rustige sfeer creëert.
Alle slaapkamers van de villa zijn ruim en hebben een eigen badkamer en horren voor de ramen. De hoofdslaapkamer heeft een superkingsize bed en een eigen terras met toegang tot de tuin.
De villa ligt aan de overkant van een smalle eenrichtingsweg, vlak bij de zee, en biedt directe toegang tot het strand via een houten poortje achter in de tuin. Je kunt genieten van het heldere water van de Ionische Zee, waar je af en toe dolfijnen kunt spotten. Het grote zwembad ligt net onder het huis en heeft een ondiep gedeelte waar zowel jonge kinderen als volwassenen lekker kunnen relaxen. Buiten staan twee lange eettafels op een ruime veranda, ideaal voor gezellige etentjes met een groep. Naast het privézwembad ligt een zithoek met schaduw en zitplaatsen. Langs het zwembad staan ligstoelen opgesteld, en je kunt buiten ook eten aan een picknicktafel met bankjes vlak bij een ingebouwde kachel.
* Let op: om toegang te krijgen tot alle 6 slaapkamers, moet je bij het boeken 12 gasten selecteren en het hogere tarief betalen.
Zoals vermeld in...
Kenmerken:
De villa
Villa Pearl is een prachtige, luxe woning vlak bij het levendige dorpje Kassiopi. Het heeft 6 slaapkamers, 6 badkamers en biedt plaats aan maximaal 12 personen: 2 slaapkamers op de begane grond, 2 op de benedenverdieping, één op de eerste verdieping en nog een slaapkamer in een apart gebouw, met een eigen badkamer.
Interieur en terrein - Open woon- en eetkamer met ruimte voor 10 personen - Volledig uitgeruste keuken - Twee tweepersoonsslaapkamers met eigen badkamer en privéterras - Drie tweepersoonsslaapkamers (kunnen worden omgevormd tot twee eenpersoonsbedden) met eigen badkamers - Bioscoopkamer - Fitnessruimte en bubbelbad - Werkruimte - Wasruimte
Bijgebouw - Slaapkamer met tweepersoonsbed (kan worden omgevormd tot twee eenpersoonsbedden) met zithoek en eigen badkamer
Buitenruimte - Zoetwaterzwembad (ca. 14,5 x 4,5 m) met onregelmatige vorm - Eetruimte buiten voor 16 personen - Ligstoelen - Ontspanningshoek - BBQ en houtgestookte pizzaoven - Toegang tot de zee en het strand om te zwemmen - Moestuin
Extra voorzieningen - Wi-Fi - Airco - Verwarming - Beddengoed en handdoeken - Plafondventilatoren - Kok 6 dagen per week – ontbijt plus lunch of diner (voornamelijk Griekse gerechten, maar op verzoek kan er van alles worden gekookt) - Dagelijkse schoonmaak - Service ook ’s avonds beschikbaar (om wijn in te schenken enz.) - Traphekje onderaan de trap - Steiger - Parkeerplaats voor twee auto’s - Tafelvoetbal - Horren voor alle ramen
* Let op: om toegang te krijgen tot alle 6 slaapkamers, moet je bij het boeken 12 gasten selecteren en het hogere tarief betalen.
Locatie:
Kassiopi ligt op 5 minuten lopen en daar vind je het prachtige Kerasia-strand. Deze pittoreske baai met kiezelstenen heeft kristalhelder, warm water en ligt in een rustig hoekje van Corfu. Omdat het strand zo dicht bij de accommodatie ligt, kunnen gasten er hun vaste strandplek van maken en 's ochtends vroeg genieten van een wandeling in de rust van de natuur.
Er staan volop ligstoelen en parasols verspreid over dit strand – zorg er wel voor dat je er vroeg bij bent, vooral in het weekend. Dit is ook een geweldige plek om een wandeling te maken, terwijl je met je voeten over de kiezelstenen loopt. Aan het eind van de dag heb je bovendien een ruime keuze aan restaurants om naartoe te gaan, waaronder authentieke Griekse taverna’s. Bezoekers kunnen genieten van een tochtje met een waterfiets over het heldere water – wat een geweldige manier om het eiland te verkennen!
Het kasteel van Kassiopi is een prachtig monument dat uitkijkt over het dorp. Het kasteel ligt bovenop de heuvel en de wandeling ernaartoe is een aanrader. Het kasteel ligt verscholen in weelderig groen en zou zijn gebouwd in de 6e eeuw, tijdens het bewind van keizer Mauricius. Kassiopi was een van de drie kastelen uit de Byzantijnse periode die het eiland beschermden en biedt betoverende uitzichten over het dorp. De wandeling langs de ruïnes van het kasteel is een rustgevende ervaring, waarbij je in alle rust kunt nadenken over het leven van toen.
Algemene voorwaarden:
? Er kunnen creditcardgegevens worden gevraagd als borg
16,00
10,00
Beddengoed en handdoeken inbegrepen in de huurservice
Huisdieren niet toegestaan
Houd er rekening mee dat in Griekenland extreme weersomstandigheden er soms toe kunnen leiden dat de water- en/of stroomvoorziening wordt onderbroken of beperkt. De voorzieningen worden normaal gesproken zo snel mogelijk hersteld.
Flexibel/maandag - Hoogseizoen
Standaard eindschoonmaak inbegrepen in de prijs. Je moet de accommodatie schoon, netjes en in dezelfde staat achterlaten als bij aankomst. Eventuele extra schoonmaak, was, onderhoud en/of afvalverwijdering worden in mindering gebracht op de borg.
Roken is niet toegestaan in de villa
Je moet een geldige verzekering hebben die dekt voor annuleringen, persoonlijke bezittingen, wettelijke aansprakelijkheid en eventuele schade die per ongeluk tijdens je verblijf wordt veroorzaakt.
7 nachten
Het zwembad wordt verwarmd met zonne-energie; elektrische verwarming is op verzoek mogelijk. Houd rekening met extra kosten van € 1500 per week voor zwembadverwarming. Je moet dit minstens 5 dagen voor aankomst aanvragen.
De accommodatie heeft gratis wifi. Let wel: de snelheid hangt af van de lokale provider en technische problemen kunnen leiden tot een lagere snelheid of een onderbreking van de verbinding. Roken – niet toegestaan
deze villa ligt in Corfu. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Corfu. Ga naar Strand van Barbati en Eilanden van Ksamil als je liever de natuur intrekt. Bekijk onze reisgids voor Corfu