Gehele woning

"the Infinity Apartment"

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Keuken

Over deze buurt

"the Infinity Apartment" ligt in Corfu. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Corfu. Ga naar Kerk van Agios Gordio en Strand van Dassia als je liever de natuur intrekt. Aqualand en Pyramid Adventure Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Corfu
Meer vakantiehuizen in Corfu
Kaart
Corfu, Ionian Islands Region

In de buurt

  • Strand van Pelekas bevat een kuststadje en een strand en ook een klein groepje mensen
    Strand van Pelekas
    18 min. wandelen - 1.6 km
  • Aqualand
    Aqualand
    6 min. rijden - 4.5 km
  • Haven van Corfu bevat een kuststadje en algemene kustgezichten
    Haven van Corfu
    13 min. rijden - 11.2 km
  • Kaisers Throne
    8 min. wandelen - 0.8 km
  • Yaliskari Beach
    5 min. rijden - 3.0 km

Lokaal vervoer

  • Corfu (CFU-Ioannis Kapodistrias) - 23 min. rijden

Restaurants

  • Pelekas Cafe Bar
    4 min. wandelen
  • Medusa Restaurant
    8 min. rijden
  • Spiros 97
    5 min. rijden
  • ambelonas_corfu / vineyard
    7 min. rijden
  • Pazuzu
    5 min. rijden

Over deze accommodatie

"the Infinity Apartment"

Hoogtepunten van de accommodatie
"the Infinity Apartment" biedt onder andere een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen zijn:
  • Tuinmeubelen en rookvrije accommodatie
Er zijn extra voorzieningen zoals:
  • (kleer)kasten en keukens

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen

Accommodatie ook bekend onder de naam

The Infinity Apartment
"the Infinity Apartment" Corfu
"the Infinity Apartment" Private vacation home
"the Infinity Apartment" Private vacation home Corfu

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij "the Infinity Apartment"?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

De parkeermogelijkheden zijn beperkt.

Hoe laat kan ik bij "the Infinity Apartment" inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij "the Infinity Apartment" uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat "the Infinity Apartment"?

Dit vakantiehuis in Corfu ligt op 2 km afstand van Ionische Zee en Kaisers Throne. Ook Strand van Pelekas en Yaliskari Beach liggen op 5 km afstand.