Geheel appartement

Deluxe Triple Room with Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Deluxe Triple Room with Wi-Fi and Air Conditioning

Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, lamp, schilderij en een airconditioning.
Een terras met tafels en stoelen, grote ramen en een houten plafond.
Een gang met betegelde wanden en vloer, deuren aan beide zijden en een brandblusser aan de muur bevestigd.
Een restaurant genaamd 'Restaurante Avenida' met een gevel van steen, terras en een zichtbaar menubord.
Een trap met marmeren treden, een houten leuning en een potplant.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Deluxe Triple Room with Wi-Fi and Air Conditioning

  • De Deluxe driepersoonskamer ligt in Conil de la Frontera en is ideaal om samen met dierbaren van een unieke vakantie te genieten. De kamer van 25 m² beschikt over een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed, en een badkamer, waardoor er plaats is voor 3 gasten. Extra voorzieningen zijn onder andere Wi-Fi met een aparte werkplek voor thuiswerken, een televisie en airconditioning.

    De accommodatie ligt in het hart van Conil de la Frontera, direct tegenover de pijnboombossen waar jullie heerlijk kunnen wandelen. Op slechts tien minuten rijden van het centrum van Conil en tien minuten van de Calas de Roche, dus de ligging is ideaal.



    Parkeren is mogelijk op het terrein. Roken en feesten zijn niet toegestaan. Een babybedje kan op aanvraag worden gereserveerd en is beschikbaar tegen een meerprijs. Late check-in of late check-out is mogelijk op basis van beschikbaarheid en tegen een meerprijs.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Conil de la Frontera. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Torre de Guzmán en Convento de Jesus Nazareno. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij La Estancia Golf en Club de Golf Novo Sancti Petri. Trafalgar Surf en Fragua Camarón de la Isla zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Conil de la Frontera
Meer appartementen in Conil de la Frontera
Kaart
Conil de la Frontera

In de buurt

  • Een gebouw met een gele gevel, rode bogen en een stenen muur.
    San Roque Golf
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een strand met twee personen die surfplanken dragen, een heldere blauwe lucht en een verafgelegen stadsbeeld.
    Trafalgar Surf
    4 min. rijden - 4.0 km
  • Een strand bij zonsondergang, de zon laag aan de horizon, werpt een warme gloed.
    La Barrosa Beach
    9 min. rijden - 8.3 km
  • Een kustpad dat naar een strand leidt, met helder turquoise water en een rotsachtige klif.
    Playa Fuente del Gallo
    10 min. rijden - 7.3 km
  • Een jachthaven met verschillende boten afgemeerd, een vuurtoren op de achtergrond en een rotsachtige heuvel.
    Puerto de Conil
    12 min. rijden - 9.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Puerto Real - 21 min. rijden
  • Jerez de La Frontera (XRY) - 51 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante McDonald's
    7 min. rijden
  • la cayena
    9 min. rijden
  • Cala Puntalejo
    11 min. rijden
  • Venta Los Pinos
    6 min. rijden
  • Chiringuito El Roqueo
    12 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Deluxe Triple Room with Wi-Fi and Air Conditioning?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Deluxe Triple Room with Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Deluxe Triple Room with Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Deluxe Triple Room with Wi-Fi and Air Conditioning?

Dit appartement in Conil de la Frontera ligt op 1,1 km van Kart Chiclana en op 2,3 km van Trafalgar Surf. Ook La Estancia Golf en Cala encendida liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

9,2

Fantastisch