Treebo Hi Line Apartments Kalapatti

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Roomservice
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 21
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Kameropties

Deluxe kamer

  • 19 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed

Premium kamer

  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Treebo Hi Line Apartments Kalapatti ligt in Coimbatore. Geniet van de prachtige natuur bij Tidel Park Coimbatore IT SEZ en Singanallur Lake. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals VOC Park & Zoo en Kovai Kondattam. Bekijk onze reisgids voor Coimbatore
Kaart
D.No:28, ThiruMurugan Nagar, Kalapatti, Post, Near International Airport, Coimbatore, 641048

In de buurt

  • Tidel Park Coimbatore IT SEZ
    19 min. rijden - 7.5 km
  • PSG College of Technology
    22 min. rijden - 8.9 km
  • Zoom Car Prozone Mall
    27 min. rijden - 12.4 km
  • CHIL SEZ IT Park
    32 min. rijden - 16.3 km
  • Ganga Medical Centre & Hospitals Pvt Ltd
    41 min. rijden - 17.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Coimbatore Peelamedu - 22 min. rijden
  • Coimbatore (CJB) - 10 min. rijden

Restaurants

  • Terminal 2
    4 min. rijden
  • Courtallam Border Rahmath Kadai
    3 min. rijden
  • Lakshmi Veg Hotel
    5 min. rijden
  • Haribhavanam
    3 min. rijden
  • Hotel Saraswathi Kitchen
    14 min. wandelen

Over deze accommodatie

Treebo Hi Line Apartments Kalapatti

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Treebo Hi Line Apartments Kalapatti heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een bagageopslagruimte, een lift en een 24-uurs receptie
    • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Treebo Hi Line Apartments Kalapatti zorgen voor veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies met satellietzenders
    • Waterkokers, plafondventilators en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Treebo Hi Line Apartments Kalapatti?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Treebo Hi Line Apartments Kalapatti?

Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Treebo Hi Line Apartments Kalapatti van één nacht voor twee volwassenen op 26 okt. 2026 min. € 21, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Treebo Hi Line Apartments Kalapatti inchecken?

Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Treebo Hi Line Apartments Kalapatti uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Treebo Hi Line Apartments Kalapatti?

Dit hotel in Coimbatore ligt en op 5 km afstand van Kovai Medical Center and Hospital, Lotus Eye Hospital and Institute en Aravind Eye Hospital. Ook Kasthuri Sreenivasan Art Gallery & Textile Museum en ISKCON Coimbatore liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Treebo Hi Line Apartments Kalapatti

9,6

Uitzonderlijk

9,2

Netheid

10

Locatie

9,2

Personeel en service

9,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Worth the expense

I loved the room and the food as well. The staff is superb..So polite and humble..I would stay here whenever i come to coimbatore..!!
3 nachten verbleven in februari 2018
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quite area, can definitely imporve the quality of bedspreads in room
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good place to stay away from city, however the room maintenance needs improvement. Every day they should clean the rooms and washrooms. Should keep hot and cold water facilities along with RO, Room should have stainless steel drinkingwater containers
2 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great stay.. very neat and comfortable place for family
1 nacht verbleven in december 2018
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nachten verbleven in februari 2019