La Huche de Raphaelle ligt in Clavier. Bezoek culturele hoogtepunten Préhistomuseum en Schatkamer en Museum van de Collegiale Sint-Begga. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Centre Culturel de Havelange en Maison qui bouge - Centre Culturel de Havelange. Mont Mosan en Centre Culturel Amay zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Clavier
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
La Huche de Raphaelle
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt naast een spelletjesruimte over een tuin en barbecues. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. De kamers bieden onder meer 2 badkamers en een koelkast aan voor je gemak, samen met een microgolfoven en digitale zenders. Een koffiezetapparaat en een waterkoker zijn enkele van de overige beschikbare voorzieningen.
Elke kamer in La Huche de Raphaelle is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Een koelkast en een microgolfoven zijn ook beschikbaar.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Er is een televisie met digitale zenders.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
2 badkamers
Douche
Entertainment
Digitale zenders
Spellen
Buiten
Barbecue
Terras
Tuin
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Spelletjesruimte
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor middernacht
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
La Huche de Raphaelle Clavier
La Huche de Raphaelle Private vacation home
La Huche de Raphaelle Private vacation home Clavier
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Huche de Raphaelle?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij La Huche de Raphaelle inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La Huche de Raphaelle uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat La Huche de Raphaelle?
Dit vakantiehuis in Clavier ligt op 10 km afstand van Château de Modave, Five Nations Golfclub en Ouffet la Chateau. Ook Centre Culturel de Havelange en Maison qui bouge - Centre Culturel de Havelange liggen op 15 km afstand.