De vakantiewoning ligt op de 11e verdieping en is 31 m² groot; heeft wifi en biedt plaats aan 2 personen.
Onze vakantiewoning „Harztraum“ in gebouw HH van het Harz-Ferienpark Glockenberg in Altenau biedt smaakvol ingerichte accommodatie voor maximaal 2 personen.
Hier zijn wat details over het appartement:
Woon- en slaapgedeelte: Een gecombineerde ruimte met een tweezitsfauteuil in bioscoopstijl, een smart-tv, een bar en twee barkrukken. Achterin de kamer staat een tweepersoonsbed (180x200 cm) met nachtkastjes en een wekkerradio.
In de keuken vind je alles wat je nodig hebt voor je vakantie: een vaatwasser, een grote oven, een keramische kookplaat, een koffiezetapparaat, een Senseo-koffiemachine, een broodrooster, een waterkoker, kruiden, suiker en zout.
De moderne badkamer is voorzien van een verwarmd handdoekenrek en een grote spiegelkast. Er is ook een haardroger aanwezig.
Het balkon is ingericht met een tafel en stoelen en biedt een fantastisch uitzicht op het Harzgebergte.
Geniet van het prachtige panoramische uitzicht op het westen.
De vakantiewoning Harztraum ligt heel gunstig in de buurt van restaurants. Het dichtstbijzijnde restaurant ligt op slechts ongeveer 5 minuten lopen.
In Altenau zijn er verschillende restaurants en cafés met lokale en internationale gerechten, dus je hebt genoeg keuze.
dit appartement ligt in Clausthal-Zellerfeld in de bergen. Bezoek culturele hoogtepunten Samson mijn en Museum des späten Mittelalters. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Robinson Playground Harz en Sommer-Rodelbahn St Andreasberg. GlowGolf Harz en Bocksbergbob zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Clausthal-Zellerfeld
Zijn huisdieren welkom bij Schöne Ferienwohnung mit Bergblick?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Schöne Ferienwohnung mit Bergblick inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Schöne Ferienwohnung mit Bergblick uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Schöne Ferienwohnung mit Bergblick?
Dit appartement ligt in de bergen, op 4,1 km van Nationaal Park Harz en op 10 km afstand van Okertalsperre en Harztoren. Ook Nationaal Park Bezoekerscentrum Torfhaus en Boven Harz Water Shelf liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Schöne Ferienwohnung mit Bergblick
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marianne H.
25 mei 2026
Positief: Netheid, locatie
Die Wohnung war super sauber und schön eingerichtet. Es war alles vorhanden was man braucht. Danke
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Thomas S.
24 aug 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie