Casa Rosso-le cantine ligt vlak bij een treinstation en nabij pretparken in Cisano sul Neva. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Arrogna Naturarte en Ceriale Strand. Daarnaast kun je ook Loano Maritime Museum en Archeologisch Museum van Finale - Klooster van Santa Caterina bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Parco acquatico Le Caravelle en Pasticceria Bar Carrubba zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cisano sul Neva
Casa Rosso-le cantine biedt onder andere een gratis lokaal ontbijt en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen
Tuinmeubelen en een pool- of biljarttafel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa Rosso-le cantine bieden voordelen zoals privézwembaden en laptopwerkplekken, naast voorzieningen zoals gratis wifi en aparte zitruimtes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 09.00 uur
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Seizoensgebonden buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Privézwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Privézwembad
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Koelkast
Meer
Apart zitgedeelte
Bureau
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 14.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Schoonmaakkosten: EUR 15 elke 5 dagen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 19 april tot 10 oktober
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 18.00 uur
Veelgestelde vragen
Beschikt Casa Rosso-le cantine over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 18.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa Rosso-le cantine?
Vandaag, 5 mei 2026, kost een verblijf bij Casa Rosso-le cantine van één nacht voor twee volwassenen op 6 mei 2026 min. € 104, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Casa Rosso-le cantine?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa Rosso-le cantine inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Rosso-le cantine uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Rosso-le cantine?
Deze bed & breakfast in Cisano sul Neva ligt op 10 km afstand van Ceriale Strand, Parco acquatico Le Caravelle en Bagni Ingaunia. Ook Spiaggia Libera en Garlenda-golfclub liggen op 10 km afstand.