10/10 – Voortreffelijk
Stefan
Boende påvägen
















Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Dit sportieve hotel ligt in het centrum van Chlumec nad Cidlinou, op 2,2 km van Fajn park en op 14,9 km van Landschap voor het Fokken en Trainen van Ceremoniële Koetspaarden in Kladruby nad Labem. Ook Elbe en Maria-Tenhemelopneming en Johannes de Doperkerk liggen op 32 km afstand. Station Chlumec nad Cidlinou ligt op 11 minuten wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

