El Xalli Hotel ligt vlak bij het strand in Chiltiupán. Verken de plaatselijke natuur bij Playa El Sunzal en Playa El Majahual. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Cuscatlan of Merliot sportcomplex. Beleef een natuuravontuur zoals bergbeklimmen of het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Chiltiupán
Chiltiupán, Cantón Julupito Julupe, Chiltiupan, La Libertad
In de buurt
Playa el Palmarcito
5 min. rijden - 4.9 km
Playa El Sunzal
9 min. rijden - 9.7 km
Playa El Tunco
11 min. rijden - 11.4 km
Playa El Majahual
12 min. rijden - 13.2 km
Playa San Blas
14 min. rijden - 15.9 km
Lokaal vervoer
Cuscatlán International Airport (SAL) - 69 min. rijden
Restaurants
Beto's Restaurante
7 min. rijden
Cadejo La Libertad
8 min. rijden
Restaurante La Bocana
10 min. rijden
Esquina la Comadre
11 min. rijden
Pelícanos
6 min. rijden
Over deze accommodatie
El Xalli Hotel
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast 2 buitenzwembaden over een restaurant en een bar/lounge. Gratis à la carte ontbijt, gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een poolbar, een snackbar/deli en een spa zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, microgolfoven en keukeneiland. Maak na een lange dag gebruik van je smart-tv met digitale zenders. Daarnaast geniet je van voorzieningen zoals gratis wifi en een koffiezetapparaat/waterkoker. Het bed wordt op verzoek verschoond.
El Xalli Hotel heeft 9 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en gratis toiletartikelen. Alle bedden hebben donsdekens. Alle kamers in dit aparthotel met 4,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
In dit aparthotel in Chiltiupán is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen). Elke smart-tv van 32 inch heeft digitale zenders. Massages in de kamer, een strijkplank/strijkijzer en vervanging van de handdoeken zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Ter plaaste zijn 2 buitenzwembaden.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de spa van de accommodatie. De beschikbare behandelingen zijn onder andere massages.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Keuken
Blender
Broodrooster
Keukeneiland
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Oven met roosterfunctie
Schoonmaakartikelen
Waterkoeler
Eetopties
Gratis à-la-carte-ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 11.00 uur
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Tegen een toeslag van USD 15 wordt er op vrijdag en zaterdag een diner met de gastheer of -vrouw aangeboden
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 32 inch met digitale zenders
Buiten
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Huisdieren verblijven gratis
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke shuttle
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Maaltijdbezorging
Receptie met beperkte tijden
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Wisselen van handdoeken op verzoek
Dingen om te doen
Yogalessen
Bergbeklimmen in de buurt
Ecotours in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
2 etages
9 units
Gebouwd in 2023
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Tuin
Waterkoeler
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 11.00 uur en 19.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Binnen de 5 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 10.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 65 per kamer (enkele reis)
Toeslag voor late check-in tussen 11.00 uur en 19.00 uur
Diner: USD 15
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot middernacht
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
El Xalli Aparthotel
El Xalli Chiltiupan
El Xalli Aparthotel Chiltiupan
Veelgestelde vragen
Beschikt El Xalli Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft 2 buitenzwembaden. Het zwembad is van 07.00 uur tot middernacht geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij El Xalli Hotel?
Vandaag, 23 apr. 2026, kost een verblijf bij El Xalli Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 26 apr. 2026 min. € 133, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij El Xalli Hotel?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij El Xalli Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur. Laat inchecken kan tussen 11.00 uur en 19.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij El Xalli Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt El Xalli Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 65 per kamer.
Waar staat El Xalli Hotel?
Dit luxe aparthotel ligt vlak bij het strand, op 15 km afstand van Playa el Palmarcito, Playa El Sunzal en Piedra El Tunco. Ook Playa El Tunco en Playa El Majahual liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over El Xalli Hotel
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,6
Voorzieningen
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 83 van 92 beoordelingen
10 - Uitstekend
83
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 92 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 92 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 92 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 92 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Yessenia, San Pedro
Reisde met partner, Reisde met familie
21 apr 2026
Positief: Netheid
The place was a little confusing to find but someone came out right away to guide us and help us to our room. Our room was better than we expected with a beautiful view. All the employees there were so nice and attentive. We had a wonderful stay and would definitely return!
Yessenia
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Karla
19 apr 2026
Positief: Netheid
Our 9-day stay at El Xalli was truly lovely. From the very beginning, communication with the staff was seamless and welcoming, even before we arrived. Once there, everyone made us feel right at home with their kindness and attentiveness.
Although I didn’t catch everyone’s name, Erick was especially helpful and responsive during our stay, which we really appreciated.
One of our favorite parts was enjoying breakfast in our room each morning. The Desayuno Típico was a standout, the Grand Slam was good, and the Power Smoothie was delicious. They were out of açaí during our visit, so we didn’t get to try the bowls—but that just gives us something to look forward to next time.
The housekeeping team did a great job, and we appreciated how well the space was maintained. The views were beautiful, and the pools appeared clean for the most part.
The only downside was the presence of red ants around the property. Since we were traveling with a service dog, that was a bit of a concern.
Overall, we had a wonderful stay and would absolutely return.
Karla
8 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Oscar, Washington
Reisde met familie
20 mrt 2026
Positief: Netheid
Nice view and the apartment was great.
Oscar
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Matthew, Conroe
Reisde met familie en kleine kinderen
15 mrt 2026
Positief: Netheid
This is our second time to stay at this property absolutely beautiful place well taken care of the staff is excellent the food and drinks are made to order a good price they will delivered to your room if you like.There are two pools a lot of seating lounge chairs two bbq grills the staff will provide bbq charcoal and light for you just ask
Pretty much anything you want just ask the staff they will help you with directions,restaurants guide services where to go to get good deals they will treat you like family
Matthew
8 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Jay
1 mrt 2026
Jay
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
JENNIFFER
Reisde met familie
15 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Espetacular vistas cuando el atardecer llega. con amigables personal, atentos y dispuestos a ayudar a los huespedes. Lo recomiendo al 100
JENNIFFER
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Whitney
4 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was perfect and the view was impeccable. I loved the separate rooms and that it came with a kitchen with full amenities. The A/C in the room was very cold I loved every moment I spent here for my birthday!
Whitney
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Happy
21 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent all around
Happy
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Stina
11 jan 2026
Stina
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Stina
11 jan 2026
Stina
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Lizl
Reisde met familie
9 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Amazing staff and we had great stay. The swimming pool was warm, it was so nice to swim in the evening.
Lizl
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Cinthya
Reisde met partner
4 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean room. Great service. Great amenities.
Cinthya
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Jeffery Dean
Reisde met familie
3 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El Xalli is a wonderful hotel and an amazing place to relax and recharge. You are close enough to walk to El Zonte, but far enough away from any of the crowds to be able to relax. The food at the hotel was amazing, particularly the breakfast! In addition, the staff goes above and beyond to help with anything you need, and will use WhatsApp to communicate. Lastly, the hotel set up transportation through Alejandro, and he was an amazing driver. He took us all over the place and we felt safe and got to see local sites that we would have otherwise missed. I highly recommend this hotel! Thanks for everything; we hope to return some day!
Jeffery Dean
6 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Utsmai
Reisde met familie en kleine kinderen
2 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very relaxing and family friendly hotel, will return soon
Utsmai
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Maria
Reisde met een groep
31 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Encantada con este lugar, volvería a venir sin dudarlo, la atención es increíble, el lugar es muy lindo, perfecto para relaxing
Maria
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Christian
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
27 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really enjoyed how it was home welcoming made it feel so cozy. Also, seeing how the staff makes sure the guests are well attended was a great. The breakfast plate called Típico Salvadoreano was so good, including the lemonade, and the Bowl De Frutas. I also loved how it was pet friendly even the furry members can enjoy a good stay. I would recommend this place. 10/10
Christian
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
jose
Reisde met familie en kleine kinderen
12 sep 2025
Positief: Netheid
Nice
jose
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
yaqueline, inglewood
Reisde met familie en kleine kinderen
5 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wonderful stay there place was clean staff are nice friendly and at your service
yaqueline
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Kenia
24 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing experience, 100% recommend. Felt right at home!
Kenia
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
rodolfo
Reisde met familie
11 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean and peaceful. Veey safe. I highly recommend.
rodolfo
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
11 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Evelyn Aneth
Reisde met familie
10 aug 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
I stayed for a week and i have to say it was amazing. The views from the pool area was spectacular. The outside area was neat and cozy, the service was top notch, and the area was very quiet and safe. One thing I feel is necessary to point out was that the bathroom needed a bit of a deeper clean, other than that my family and I enjoyed our stay. The area helped us recognize the beautiful pacific coast of El Salvador. 10/10 recommend.
Evelyn Aneth
7 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Anthony
4 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
I had a great experience with El Xalli. The room we stayed in was great. The kitchen was well stocked, the rooms were large and the entire facility is well maintained.
It was a bit far from venues but we Ubered to a lot of places which was fine. However, I would recommend fixing the entrance because a lot of ubers would nit drive up the hill.
Other than that. It was great.
Anthony
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Edgar
Reisde met familie
1 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Les falta más variedad de alimentos, todo lo demás excelente
Edgar
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Elena, Orlando
Reisde met familie
31 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartments were lovely. We suffered a power outage and lost the food in our refrigerator. No offer was made to compensate.
Pool and patio bar were wonderful. The pool beds needed cleaning. The service was very responsive. Limited food opportunities. The food was made and prepared at another hotel and took an hour to Arrive. The price was the draw to this hotel. There was value in the cost