Geheel appartement

Apartment 'La Remisa' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment 'La Remisa' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi

Een gebouw van steen met een houten balkon, planten in potten en een rustiek interieur.
Een slaapkamer met een houten hoofdbord, een rode sprei, twee nachtkastjes met lampen en een rood gordijn.
Een rustieke stenen muur met een raam, een houten bank en een keukenhoek met kastjes en een hanglamp.
Een rustieke houten constructie met een haan decoratie, gedroogd maïs en rode bloemen.
Een gebouw van steen met een schuin dak, omringd door met sneeuw bedekte bomen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'La Remisa' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi

  • Gelegen in Charvensod biedt het vakantieappartement La Remisa alles wat jullie nodig hebben voor een ontspannen vakantie. De woning van 70 m² bestaat uit een woonkamer met slaapbank voor 2 personen, een keuken, een slaapkamer en een badkamer, en biedt plaats aan maximaal 4 personen. Extra voorzieningen zijn onder andere een tv, een wasmachine, boeken en speelgoed voor kinderen. Op aanvraag zijn er ook een kinderbedje en een kinderstoel beschikbaar. Deze accommodatie beschikt niet over airconditioning.

    Appartementen te huur in Pila, gelegen in een authentieke 19e-eeuwse Valdostaanse chalet, Maison Peroulaz, zorgvuldig gerestaureerd. Hier combineren jullie de warme sfeer van een berghuis met modern comfort en voorzieningen. Maison Peroulaz ligt op 1.370 meter hoogte, op 5 km van het skigebied Pila, vlak bij het tussenstation Les Fleurs van de Aosta/Pila-kabelbaan. Omgeven door natuur en indrukwekkende Alpenpieken, zijn de appartementen ideaal voor liefhebbers van winter- en zomersport: dicht bij de skipistes en wandel- of mountainbikeroutes. Met de kabelbaan bereiken jullie eenvoudig het historische centrum van Aosta. De appartementen zijn geschikt voor families of groepen en bieden alle nodige faciliteiten voor een ontspannen en comfortabel verblijf in Pila.

    - Huisdieren toegestaan betaling 40,00 € per huisdier

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Pila. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Bramafam Tower en Museo Archeologico di Aosta. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Skigebied Pila en Chamole-skilift. Rifugio Arbolle en Parc Animalier d'Introd zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, fietsen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Charvensod
Meer appartementen in Charvensod
Kaart
Charvensod

In de buurt

  • Een besneeuwde bosrand met een helderblauwe lucht en een berg op de achtergrond.
    Skigebied Pila
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Kabelwagen van Aosta-Pila
    21 min. rijden - 12.9 km
  • Kathedraal van Aosta
    25 min. rijden - 14.2 km
  • Porta Pretoria
    26 min. rijden - 13.6 km
  • Arco di Augusto
    29 min. rijden - 18.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Aosta - 23 min. rijden

Restaurants

  • Yeti Bar
    8 min. rijden
  • Le Bon Plat
    13 min. rijden
  • Alpenwood
    30 min. rijden
  • Bar Mion
    7 min. rijden
  • les gourmets
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'La Remisa' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'La Remisa' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'La Remisa' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 09.30 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'La Remisa' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?

Dit appartement in Pila ligt op 1 km van Skigebied Pila en op 5 km afstand van Chamole-skilift en Natuurreservaat Cote de Gargantua. Ook Skilift van Pila-Gorraz en Gorraz-Grand Grimod-kabelbaan liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment 'La Remisa' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

family holiday in a very quiet location

Pros: the external lawn where you can eat outdoorsthe Cons: inside of the apartment is a little dark