Diana bevindt zich in Stad Chania, een wijk in Chania, en ligt vlak bij het strand. Oud-Venetiaanse Haven en Haven van Souda zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Nea Chora-strand en Gouden Strand. Grieks Nationaal Voetbalmuseum en Scheepvaartmuseum van Kreta zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Chania
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf)
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
2 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Bureau
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot middernacht.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie om de check-in te regelen.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 1042Κ112K0191600
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Diana House Khania
Diana Khania
Diana House Chania
Diana Chania
Diana Guesthouse Chania
Diana Guesthouse
Diana Chania
Diana Guesthouse
Diana Guesthouse Chania
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Diana?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Diana?
Vandaag, 31 mrt. 2026, kost een verblijf bij Diana van één nacht voor twee volwassenen op 20 apr. 2026 min. € 52, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Diana zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Diana inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Diana uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Diana?
Dit pension ligt in Stad Chania, op 10 minuten wandelen van Historisch Museum van Chania en Oud-Venetiaanse Haven. Ook Stadskunstgalerie van Chania en Kathedraal van de Drie Martelaren liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Diana
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,2
Locatie
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 117 van 236 beoordelingen
10 - Uitstekend
117
Gastenscore: 8 - Goed. 81 van 236 beoordelingen
8 - Goed
81
Gastenscore: 6 - Redelijk. 24 van 236 beoordelingen
6 - Redelijk
24
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 236 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 236 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
François
5 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great
François
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Arie
21 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good room, very friendly host.
Arie
1 nacht verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
nikolaas
11 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I liked it
nikolaas
1 nacht verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Stephan
5 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stephan
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Stephan
31 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice accomodation very close to the bus station, which was convenient for me as I arrived per bus. Just a few minutes walk to the vibrant city center and harbour.
Stephan
1 nacht verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Cornelis
20 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cornelis
1 nacht verbleven in juni 2021
8/10 – Goed
Cornelis
12 sep 2018
Prima hotelletje voor een nachtje. Om de hoek bij het busstation , en daar kun je dan ook wel ff ontbijten. Prijs/kwaliteit prima.
Cornelis
1 nacht verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Kathleen
25 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
een leuk hotel vlakbij het busstation en het oude centrum. Het heeft een fijne binnenplaats met planten en de kamer was voldoende groot en heel proper. Het personeel is heel behulpzaam. Een aanrader!
Kathleen
2 nachten verbleven in juli 2017
10/10 – Uitstekend
Isabelle
28 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
La dame à l'accueil est agréable.
L'hébergement est très bien situé. A 5minutes du centre ville. Il y a de la place pour stationner la voiture dans les rues environnantes.
Isabelle
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Sigrun
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Veldig greit sted, rett ved busstasjonen. Kort vei til gamlebyen i Chania også. Supergrei vertinne som passer godt på gjestene sine. Her er det plassert kaffe, sukker og kjeks ved vannkokeren og det er Tv på rommet for de som vil ha! Egen nøkkel til å komme seg inn seint på kvelden. Ekstra poeng for god madrass.
Sigrun
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Brian
14 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Proximity to Bus terminal and Old city
There are nicer rooms than the one i had but very reasonably priced
Brian
5 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Rebecca
7 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rebecca
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Rebecca
7 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Friendly host, very clean, comfortable quiet room, great central location
Rebecca
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
FOTEINI
30 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
FOTEINI
5 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Gregory
Zakenreiziger, Reisde met partner
28 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean room and extremely welcoming host. Good value for money around the corner from the bus station which connects with the airport.
Gregory
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Emmanuel
Reisde met familie
24 sep 2025
Positief: Netheid
Emmanuel
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Barbara
24 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Barbara
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Ewa
21 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra läge
Bra Hotel om man ska vidare med bussen.
Ewa
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Marco
Reisde met partner
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Nonostante la camera fosse minimale, era pulita, cosi come il bagno. La doccia era in un quadrato attaccata al wc, quindi ogni volta che la usavamo si bagnava tutto il bagno. I soffioni della doccia sono ottimi. I prodotti da bagno migliori della media di queste strutture.
Complessivamente buon rapporto qualità/prezzo, ma lo consiglio a chi utilizza la stanza solo per fare la doccia e dormire.
Marco
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Maxine
19 sep 2025
Positief: Voorzieningen
Very convenient location, reasonably priced, very friendly & helpful service
Maxine
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Mary
18 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Have stayed in Diana's many times and it never disappoints. Right beside the bus station so really handy if arriving/ leaving or travelling on by bus.Small rooms but have everything needed for a short stay. Decent wifi. Diana is welcoming and helpful,let me leave my luggage after check out til flight was due. Stayed in a room right at top of the building this time with lovely little courtyard and city view. Will be back!
.
Mary
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Peter
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly personal service and made the effort to accomodate our late arrival. For the class of hotel I would highly recomend it.
Peter
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
barbara
11 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hinter dem Busbahnhof. Ideal für Weiterfahren
barbara
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Paige
7 sep 2025
Paige
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Andrea
30 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten