Athina Beach Hotel ligt vlak bij het strand in Chania. Strand van Agioi Apostoloi en Oud-Venetiaanse Haven zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Kalamaki-strand en Gouden Strand. Grieks Nationaal Voetbalmuseum en Scheepvaartmuseum van Kreta zijn ook een bezoek waard. Kies voor een wateravontuur zoals snorkelen of voor een outdooravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Chania
Troulinou Str., Chania, Crete Island Agii Apostoli, 73100
In de buurt
Strand van Agioi Apostoloi
7 min. wandelen - 0.6 km
Gouden Strand
14 min. wandelen - 1.2 km
Iguana beach
5 min. wandelen - 0.5 km
Sunset Beach
7 min. wandelen - 0.6 km
Kalamaki-strand
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Chania (CHQ-Luchthaven Ioannis Daskalogiannis) - 37 min. rijden
Restaurants
#Meetme Drive-Thru
8 min. wandelen
Pita Grill
15 min. wandelen
Blue Sea Beach Bar
9 min. wandelen
Μοντέρνο
13 min. wandelen
Kalliston hotel bar
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Athina Beach Hotel
Hotel vlak bij Strand van Agioi Apostoloi
Athina Beach Hotel bevindt zich vlak bij Kalamaki-strand en Gouden Strand en biedt gasten een terras, een tuin en een bibliotheek. Gratis wifi in de kamer, een wasserij en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), snelle incheckservice en conciërgeservice
Hulp bij uitstappen/tickets en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Athina Beach Hotel hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.30 uur tot 10.30 uur: EUR 12 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Kitchenette in de kamer
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluis
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 15 oktober tot 09 mei.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 5.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 12 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 1042Κ032A0186401
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 21.00 uur
Veelgestelde vragen
Beschikt Athina Beach Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Athina Beach Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Athina Beach Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Athina Beach Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Athina Beach Hotel?
Dit aan het strand gelegen hotel in Chania ligt op 10 minuten wandelen van Sunset Beach en Strand van Agioi Apostoloi. Ook Kalamaki-strand en Gouden Strand liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Athina Beach Hotel
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,6
Locatie
9,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 29 van 54 beoordelingen
10 - Uitstekend
29
Gastenscore: 8 - Goed. 23 van 54 beoordelingen
8 - Goed
23
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 54 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 54 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 54 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MEHMET CEMALETTN
4 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel location was great, if you have children, it's very close one of the best beaches for kids. Hotell stuff, they were always helpfull and smiling. We really enjoyed breakfasts.
MEHMET CEMALETTN
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jere-Petteri
17 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing staff and overall couldnt have asked for a nicer experience. Amazing breakfast aswell!
Jere-Petteri
7 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mandeep
7 aug 2022
Positief: Netheid, communicatie
Very nice and clean good price apartments and pool.
Mandeep
5 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Chiara
11 aug 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Strutture ben tenuta. Camera datata
Chiara
10 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
M.ENCARNACION
3 sep 2023
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Correcto
La estancia fue bien aunque al principio nos dieron la habitacion enfrente de la piscina y era imposible estar tranquilo.
M.ENCARNACION
14 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Pia
12 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Siisti pieni hotelli lähellä rantaa. Ystävällinen. Viereisellä tontilla rakennettiin, joten heräsin poraamiseen joka aamu ja jatkui koko päivän joka vähän harmitti.
Pia
7 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Da migliorare la colazione
Tutto ok, hotel come da descrizione ma la colazione è stata veramente scarsa. Si può migliorare...
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
GILLES
15 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon rapport qualité prix, grand et moderne, calme.
Agréable logement dans une petite rue calme...Le T2 que nous avions était très grand, plus de 40 M2. Piscine et environnement agréable. Personnel professionnel. Manquait juste matériel pour vaisselle et micro ondes. Bon choix pour 4 jours passés.
GILLES
4 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tugba
22 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
When I was making the booking I saw free parking info and I liked this mark cause we were going to rent a car during our holiday. The hotel has only 3 spots for parking other than that the free parking is street parking. And if you are lucky enough to find a place on the streets. Not all the time, sometimes. Just keep that in mind.
The staff was very helpful and kind. They were always attentive to our questions. Thank you for that.
Tugba
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anssi
20 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Perheiden paikka
Henkilökunta oli aivan ihanaa. Kaupat, ravintolat ja rannat lyhyen kävelymatkan päässä. Allasalue sopivan pienehkö perheellisille ja perheellisiä paljon siellä majoittuikin. Huoneissa tehokas ja äänekäs ilmastointi. Huoneet siistejä vaikka kaipaakin kipeästi pintaremonttia. Pienen keittiön varustelu ihan hyvä, vaikka mikroa vailla. Jääkaappi tilava ja pakastinkin löytyy! Tiskiharja ja puhdistusaine täytyy itse hankkia tiskaushommiin. Ei ötököitä huoneessa ja siivoja käy 6x viikossa, mikä oli hyvä. Lapset eivät tykänneet nukkua levitetyillä sohvilla, mutta meillä aikuisilla oli kyllä hyvä parisänky. Tilavat terassit nauttia ulkoilmasta ja kuunnella kaskaiden ääntä.
Anssi
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Carlotta
8 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
La struttura è abbastanza recente pulita, la piscina e la zona esterna è molto bella, purtroppo nella nostra camera non funzionava bene il condizionatore, e l'aspiratore del bagno cieco non funzionava, la zona doccia e wc non strutturata bene.
Colazione soddisfacente. Personale disponibile e gentile.
Quindi nel complesso siamo stati bene
Carlotta
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jesper
9 sep 2025
Positief: Personeel en service
Dejligt familie hotel
Et dejligt lille hotel. Det ligger perfekt med kort til flere af Kretas bedste strande f.eks. Kalamaki stranden, Golden Beach med flere. Samtidig køre bybussen linie 21 tre gange i timen til og fra Chania - Genial placering. Der er massere af gode tervernaer i gåafstand.
Selve hotellet har alt til en god ferie og står altid klar med en hjælpende hånd. Man bliver mødt af sødt imødekommende personale, lige fra kok, receptionist til rengøringen.
Her får man en god ferie ♥️
Jesper
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jeanette
10 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fint hotell med god service
Meget god service. Frokosten kunne vært litt mer spennende, men var greit. Veldig hyggelig betjening, godt renhold og hyggelig sted.
Jeanette
10 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karl
23 okt 2023
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
A good place to stay!
Great staff! Good breakfast.
Karl
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
11 jul 2022
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Fint familie hotel, fungerede godt for os under turen.
Geverifieerde reiziger
13 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
7 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Start of the visit, little bit confusion, afterwards, everything was excellent. Strongly recommend.
Two things to be aware of, there is no parking, it's on street, be careful about semi-basement. The rooms in ground floor are dark and no sunshine.
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Romane
6 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un établissement très bien situé , personnel très serviable. Je recommande !
Romane
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
M.ENCARNACION
22 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buen hotel en general
Hotel muy bien situado y bien equipado.
M.ENCARNACION
10 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Lene Hanne
9 aug 2019
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Undgå semi-basement appartement
Undgå semi-basement appartement, da der er fugtproblemer. Vi boede på værelse 106 i 14 dage, hvor vi døjede med lugtgener. Efter at have klaget over problemet fik vi stillet en luftaffugter til rådighed. Luftaffugteren larmede så meget, at vores nattesøvn blev ødelagt ligesom lugtgenerne ikke blev fjernet. Hotellet ville ikke give os et andet værelse, selvom der var bekymring for de helbredsmæssige konsekvenser, idet en del af rejseselskabet bestod af små børn og en gravid! Derudover dryppede der vand ned fra loftet i badeværelset. Rengøringsstandarden er ligeledes dårlig og madrasserne meget hårde.
Lene Hanne
14 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kristine
13 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fint hotel
Et fint hotel som ligger nære stranden i et rolig område. Her er det også mini markeder og resturanter som ligger rett i nærheten ☺️
Veldig koselig personale :)
Kristine
5 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Gergo
12 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel close to 4 beaches
We really enjoyed our 5-day stay here as the hotel and its pool was nice. The room is spacious and we had a nice balcony.
Only negative that the mattresses were uncomfortable and there is no double bed just 2 single beds put together which are moving apart easily. The hotel may have to invest in this as it can ruin your experience if you dont sleep well.
Gergo
5 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ολα μια χαρα
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Riccardo
11 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Una piacevole sorpresa
Bella struttura pulita e moderna da consigliare assolutamente.
Riccardo
1 nacht verbleven in juli 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patritsiia
30 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Хороший отель, с просторными номерами и бассейном!
Хороший отель, очень чистый, с хорошим бассейном. Номер достаточно просторный, с большим и светлым балконом, хорошим кухонным уголком. Душ тесноват и вода все время на полу. До пляжа минут 10 пешком, пляж очень хороший для детей - мелко, вода теплая, без волн! Но странно, что пляж почти не убирают, много мусора в песке. Хозяева отеля очень любезные! Помогали абсолютно во всем! Спасибо, Кристина!
Patritsiia
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stephane
12 sep 2016
Positief: Personeel en service
Séjour à Athina beach Hotel
Agréable séjour dans cette hôtel, vous pouvez même arriver après 23h en prévenant la réception. Belle et grande piscine peu fréquentée.