Studio cabine van 24m ², 1e verdieping met balkon op het westen. Overdekte parkeerplaats (107). Geen tapijt in het appartement. Entree Twee stapelbedden. Woonkamer Een tweepersoonsslaapbank x 160. Keuken Uitgerust met koelkast, elektrische kookplaat, rotisserie, vaatwasser, magnetron, tv. Badkamer / WC Badkamer met bad. De toiletten zijn gescheiden. Speciale uitrusting Koffiezetapparaat. Lakens en handdoeken niet verstrekt (mogelijkheid om te huren op reservering) Kortingen / extra diensten (skipassen, ESF, wi-fi dozen ...) Schoonmaak niet inbegrepen (eindschoonmaak om te boeken indien nodig) Geen huisdieren toegestaan. Voor een virtuele rondleiding door het appartement, kopieer deze link in de balk van uw browser: http: // bezoeker. com / bezoeken / -LSxrcrWnp3-h3Uq0wjE
De residentie bevindt zich in Chamrousse 1650 (Le Recoin). Residentie met lift van 12 verdiepingen en 260 woningen. Gratis shuttlebus aan de onderkant van het gebouw dat het resort bedient (Le Recoin en Roche Béranger). Skikluis. Toeristenbelasting ter plaatse te betalen
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Dicht bij een skigebied
Snowboarden in de buurt
Toegang tot de piste
Internet
Beschikbaar in het appartement: internettoegang (toeslag)
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
Dingen om te doen
Toegang tot skipiste
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Unitgrootte: 24 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
Bright renovated studio in Chamrousse, pets allowed
Chamrousse
Bright renovated studio in Chamrousse, pets allowed
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Chamrousse in de bergen. Bezoek culturele hoogtepunten Château de Vizille en Musée de la Romanche. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Place Notre Dame en Cathédrale Notre-Dame de Grenoble. France Aventures Chamrousse en Musée de la Chimie zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat de buurt allemaal te bieden heeft, zoals skiën en snowboarden. Bekijk onze reisgids voor Chamrousse
Station Grenoble Gières-Universités - 35 min. rijden
Tramhalte Gières Gare-Universités - 42 min. rijden
Restaurants
La Pierre Chaude
8 min. wandelen
Le P'tit Salé
8 min. wandelen
La Croisette
5 min. rijden
Café A
20 min. rijden
Le Chamroussien
3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Studio cabin with balcony and covered parking?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Studio cabin with balcony and covered parking inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Studio cabin with balcony and covered parking uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Studio cabin with balcony and covered parking?
Dit appartement in Chamrousse biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 2 km afstand van Station de Chamrousse, Gabroureaux-skilift en Club Piou-Piou skilift. Ook Bachat Bouloud skilift en l'Arselle skilift liggen op 3 km afstand.