Chalet Hotel le Castel bevindt zich in Les Praz-de-Chamonix, een wijk in in Chamonix-Mont-Blanc, en ligt naast een golfbaan en vlak bij het vlonderpad. Bezoek Kabelbaan Aiguille du Midi, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of kies voor een actieve bezigheid bij Golfclub van Chamonix en Skilift Les Praz-Flégère. Mis zeker Train du Montenvers niet. Er zijn mogelijkheden te over in deze regio, zoals langlaufen en skiën. Vergeet ook niet om te gaan sleeën of sneeuwschoenwandelen. Bekijk onze reisgids voor Chamonix-Mont-Blanc
100 Route des Tines, Chamonix-Mont-Blanc, Haute-Savoie, 74400
In de buurt
Skigebied Brévent-Flégère
3 min. wandelen - 0.3 km
Avonturenpark Planards
17 min. wandelen - 1.5 km
Skilift Les Praz-Flégère
3 min. wandelen - 0.3 km
Flégère-kabelwagen
3 min. wandelen - 0.3 km
Golfclub van Chamonix
5 min. wandelen - 0.4 km
Lokaal vervoer
Station Chamonix-Mont-Blanc Praze-de-Chamonix - 2 min. wandelen
Geneva International Airport (GVA) - 73 min. rijden
Restaurants
Le Ptiot Monchu
4 min. rijden
Cool Cats
4 min. rijden
Bistrot Des Sports
3 min. rijden
Brasserie des deux Gares
4 min. rijden
Bar D'up
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Chalet Hotel le Castel
Hotel vlak bij Skilift Les Praz-Flégère
Chalet Hotel le Castel bevindt zich dicht bij Golfclub van Chamonix en Avonturenpark Planards en biedt een aangrenzende golfbaan, een terras en een tuin. Verover de pistes bij dit hotel met toegang tot de piste, gratis vervoer van/naar de skipistes en skipasservice. Het plaatselijke restaurant serveert lunch en diner. Naast een bar genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), hulp bij uitstappen/tickets en een kluis bij de receptie
Bagageopslagruimte, conciërgeservice en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Gratis skishuttle
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 15 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Professionele golflessen
Ski-opslag
Skipassen
Toegang tot skipiste
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Buiten
In de bergen
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
2 etages
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Toiletpapier
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 21.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 14 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 5.00 procent aangerekend
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 14 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Chalet Hotel le Castel?
Ja, bij dit hotel zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 14 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Chalet Hotel le Castel?
Vandaag, 13 mei 2026, kost een verblijf bij Chalet Hotel le Castel van één nacht voor twee volwassenen op 14 mei 2026 min. € 106, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Chalet Hotel le Castel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Chalet Hotel le Castel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Chalet Hotel le Castel?
Dit hotel in Les Praz-de-Chamonix ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Golfclub van Chamonix en Skilift Les Praz-Flégère, en is ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen of skilessen wilt volgen. Ook Avonturenpark Planards en Train du Montenvers liggen op 3 km afstand. Station Chamonix-Mont-Blanc Praze-de-Chamonix ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Chamonix-Mont-Blanc Les Tines is het 18 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Chalet Hotel le Castel
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,2
Locatie
9,2
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 121 van 163 beoordelingen
10 - Uitstekend
121
Gastenscore: 8 - Goed. 29 van 163 beoordelingen
8 - Goed
29
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 163 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 163 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 163 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hans
9 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Een heerlijk hotel op een prachtige plek!
We hadden tijdens onze reis naar Italië dit hotel in Chamonix uitgekozen om te overnachten en een hapje te eten. Wat een mooie plek was het! Een prachtige kamer met heerlijke douche. Van alle gemakken voorzien. En we hebben heerlijk in het restaurant gegeten. Een fantastische stopover!
Hans
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
S F
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great room
S F
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ryan
4 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Above and Beyond expectations!!!
Love ❤️ Love ❤️ Love ❤️
Will definitely come back again if we're in town
Thank you so much!
Ryan
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eyad
5 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely stay
Lovely stay at this wonderful chalet hotel, great location, fancy room, excellent breakfast,
Eyad
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ralph
21 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice stay
In summary a really nice stay! I can recommend and may come back if we are going again to the region.
Ralph
7 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Halil Cem
18 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, large and well-maintained rooms, excellent staff and restaurant.
Halil Cem
4 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amy
9 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stayed in room X which is on the top floor with a skylight and Mountain View from the balcony. Eight minute drive from downtown Chamonix but also the hotel is in a beautiful area (near a golf course) to walk. Staff were excellent, friendly and helpful. Restaurant in the hotel is convenient with outdoor seating. Loved every minute.
Amy
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
22 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful rooms and stunning views to the mountain. The restaurant was really good. The only issue is getting a park as it is in a public car park during the peak time of the day
John
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Raphael
22 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel and wonderful and friendly accommodating staff. Comfortable and pretty spacious rooms
Raphael
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karin
8 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel and staff. It was quiet and a nice walk into town took about 30 minutes along the river
Would definitely stay again
Karin
5 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
TIAGO RODRIGUES
16 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Achado em Chamonix
Um lugar fantástico, estilo royal, bem aconchegante e bem localizado, aos pés do Montblanc. Restaurante funcionando no local, super recomendo, provamos vários pratos e todos era ótimos!
TIAGO RODRIGUES
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sunyoung
17 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
아침식사도 맛있었고
방도 침대도 깔끔했습니다.
주변에 골프장도 있어 잘 이용했어요
Sunyoung
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
4 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hope to return soon!
Hotel was very accommodating to us. Rooms and common areas are all uniquely decorated. Located on north end of Chamonix by the Flegere-Les Peres gondola, not in town itself. Across from golf course. Staff was very friendly and helpful.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Halil Cem
15 mrt 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I had stayed at this property before and it was lovely. Well kept, clean, fantastic restaurant with a different specialty menu for every night. This time it was worn down, simple amenities such as towels were missing, restaurant quite poor and service overall although staff trying very hard, not sufficient.
Halil Cem
4 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sherry
27 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
After finishing TMB, it was a welcome place to have a wonderful evening. The staff was helpful and kind.
Sherry
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brenda
3 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Es un hotel muy muy lindo, el personal súper amable y saliendo del hotel está la estación de autobús, así que todo relativamente accesible para ir a cualquier lugar
Encantador!
Brenda
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
EVELYN R
2 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful vacation retreat
The view and service was wonderful. Will definitely return and recommend it.
EVELYN R
1 nacht verbleven in april 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Romain
13 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parfait
Romain
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
4 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Well located just outside of Chamonix….. East walk to town, right next to lift to the excellent hiking options. Great view of Mount Blanc from balcony.
John
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Thomas
10 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and clever. Room 11 on the top floor was spacious. Great balcony. Lush bath.
Thomas
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
GREGORY
23 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stopped here overnight and was quite surprised by how nice the accommodations are. Beautiful room with views . Walkable to the gondola . Literally right across the street. Restaurant with very good food on site. Staff was amazing . Would definitely stay here again ! A real gem .
GREGORY
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
M. Victoria
19 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mi única pega a este hotel, no me agradan los animales disecados que utilizan como decoración.
M. Victoria
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
simon
12 aug 2024
Every thing was great except no fridge/ mini bar
simon
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Gulsen
31 jan 2024
Positief: Comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Karşılama ve hizmet çok zayıf.
Kahvaltıda saati sona ermeden ekmekleri ve yiyecekleri kaldırdılar.
Hiç yardımsever değiller. Otelin yeri muhteşem.
Otel bölgesi gayet güvenilir ve güzel.
Kayak merkezine 50 metre mesafede çok çok yakın.
Şehir merkezine ücretsiz ve çok sık aralıklarla otobüs seferi var.
Chamonix genel olarak çok sevimli güzel bir kasaba. Özellikle çocuklar için ideal bir kayak merkezi.
Gulsen
6 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jenny
13 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel with good price ratio
Only one night. Very nice room, we had top floor with nice view and also a window in the ceiling. The whole hotel have a theme and it’s really nice. Very comfortable bed and nice double bathroom. I can imagine that if we were skiing it would be perfect as it is situated just at one of the lift stations. We visited of season and had no problem with the parking but how about peak season I have no ideas. Only negative is the you can hear the traffic a little bit and mainly through the ceiling window, nothing that disturbed us but for the bad sleeper it could be an issue.