Rebetiko Hotel ligt in Alaçatı, een wijk in Çeşme. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Alaçatı Çarşı. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Ilica en Strand van Boyalık. Oasis Aquapark en Birds of Alaçati zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Çeşme
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Plaatselijke shuttleservice
Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
Voorzieningen
Bagageopslag
Gastendiensten
Meertalig personeel
Buiten
Tuin
Kamervoorzieningen
Entertainment
Kabel-/satellietzenders
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij Rebetiko Hotel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Rebetiko Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Rebetiko Hotel?
Dit hotel ligt in Alaçatı, op 10 minuten wandelen van Alaçatı Çarşı, Alaçatı Değirmenleri en Pazaryeri-moskee. Ook Arkas Sanat Alaçatı en Alacati Zaterdagmarkt liggen op een kwartiertje wandelen.