Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Casa del Sole Trilo A
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over barbecues. Dit vakantiehuis heeft een zitruimte. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en kookplaat. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van airconditioning. Alle kamers hebben een zitruimte. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Keuken
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 privébadkamer
Bidet
Douche
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Buiten
Barbecue
Terras
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 15 kg per huisdier
Toeslag: EUR 40 per accommodatie per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 50
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 50
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 40 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 15 kg per huisdier
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 3 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 150 per verblijf
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 30 april betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 30 juni betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 juli tot 31 augustus, EUR 2.00 per persoon, per nacht, maximaal 10 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 september tot 30 september, EUR 1.00 per persoon, per nacht, maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 100 per accommodatie, per verblijf
Servicetoeslag: EUR 10 per accommodatie, per verblijf
Verbruikstoeslag: EUR 5 per accommodatie, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 40 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 50 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 50 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor beddengoed: EUR 15 per persoon, per week (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie LE07501991000004814, IT075019C200039251
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa Sole Trilo House Castrignano del Capo
Casa Sole Trilo Castrignano del Capo
Casa Sole Trilo
Casa Sole Trilo House
Casa del Sole Trilo A Castrignano del Capo
Casa del Sole Trilo A Private vacation home
Casa del Sole Trilo A Private vacation home Castrignano del Capo
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Castrignano del Capo. Bezoek Vuurtoren van Santa Maria di Leuca en Heroon Centopietre, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Pescoluse en Ionische Zee. Bekijk onze reisgids voor Castrignano del Capo
via Ugo Foscolo S/N, Castrignano del Capo, LE, 73040
In de buurt
Vuurtoren van Santa Maria di Leuca
12 min. wandelen - 1.0 km
Porto Turistico Marina di Leuca
3 min. wandelen - 0.3 km
Grotta del Soffio
5 min. wandelen - 0.5 km
Strand van Santa Maria di Leuca
8 min. wandelen - 0.7 km
Basilica Santuario di Santa Maria de Finibus Terrae
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Stazione di Gagliano Leuca - 15 min. rijden
Brindisi (BDS-Papola Casale) - 105 min. rijden
Restaurants
Chat Bar
7 min. rijden
Hotel Terminal
8 min. wandelen
Martinucci
7 min. wandelen
Lido Giulia
14 min. wandelen
Samarinda Fine Beach
13 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa del Sole Trilo A?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een maximumgewicht van 15 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 40 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Casa del Sole Trilo A inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 50 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa del Sole Trilo A uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 50 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Casa del Sole Trilo A?
Dit vakantiehuis in Castrignano del Capo ligt op 5 minuten wandelen van Ionische Zee en Porto Turistico Marina di Leuca. Ook Grotta del Soffio en Strand van Santa Maria di Leuca liggen op 10 minuten wandelen.